Profil uživatele
INTRO
Jana Marvánová | prodávající
Brno
Registrace: 9.10.2009

Textilní hračky a dekorace jsou šité zejména z bavlněných pláten a keprů, lněných pláten a bavlněných textilií ve směsi s elastanem. Veškeré textilie jsou předeprané. Hračky jsou podloženy vliselínem, aby duté vlákno, jímž jsou vycpány, nelezlo skrz textil napovrch. Pro plošší věci používám jako výplň termolín. Sedáky a antistresová zvířátka jsou vyplněna polystyrénovým granulátem. Peněženky, batůžky a jiné užitkové věci zpevňuji zažehlujícím vliselínem nebo ronofixem (např. knížky, pouzdra).

Pro dekoraci používám knoflíky, dřevěné a jiné korálky, bavlněné a polyesterové provázky, saténové stužky, strojově paličkované krajky, filc atd. Hračky, jež jsou opatřeny knoflíky, korálky, patentkami apod. nejsou z bezpečnostních důvodů vhodné pro malé a „všeochutnávající“ děti!

Detaily jsou buď vyšity ručně bavlnkami nebo malovány textilními barvami, jež jsou zafixovány zažehlením.

Všité tvary (provázky, ouška, nožky atd.) prošívám kvůli pevnosti 3-krát.

ÚDRŽBA: Pro delší životnost a stálobarevnost doporučuji (není-li uvedeno jinak) šetrné ruční praní. Výrobky se nesmí sušit v bubnové sušičce, dále se nesmí bělit a čistit chemicky. Žehlit dle pokynů u jednotlivých výrobků.

Vzhledem k tomu, že nešiji ve velkém množství a že každý kousek je originál, není možné získat na hračky certifikát o zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro nejmenší děti. A přestože věnuji výběru materiálu a důkladnému zpracování velkou péči, hračky nejsou vhodné pro děti do 3 let!

 

Šiji hračky malé i velké...

zvířátka i postavičky...

didaktické polštáře, kostky a domečky, jež rozvíjejí fantazii a jemnou motoriku...

textilní didaktické knížky...

veselé batůžky, kabelky a peněženky...

pohádkové bytosti...

rodinky dle fotografií...

nebo i bájné tvory dětské fantazie...

malířské tvorbě inklinuji k abstraktně expresivnímu vyjádření plném barev a emocí. V objektivu fotoaparátu dávám přednost černobílému vidění makrosvěta, jež vyplouvá do reality skrz hladinu vývojky a ustalovače v temném tichém prostoru naší koupelny. Ráda se ponořím do světa poezie a ilustrovaných knih, do imaginárního odpočinku v momentě doteku kůže s keramickou hlínou, jež je ochotná podrobit se tlaku mých představ a teplotě 1100 ºC. Vychutnávám si chvíle propojování osnovy a útku, naslouchám zvuku starého šicího stroje značky Veritas. Fascinuje mne ta pradávná kouzelná technika, kdy válec drtí kovovou destičku, aby z ní vymámil obsah jejího tušeného nitra, ale nepohrdnu ani moderní podobou grafiky, kde „stačí" stisknout pár tlačítek na klávesnici a nehmotnou ideu tak zhmotnit vydáním jediného povelu „print". A v neposlední řadě je zde realita odložených a nepotřebných věcí, které ztratili svou funkci, smysl své existence, a čekají na své znovuobjevení a znovuužití v podobě šperku.

Momentálně najdete v mém obchůdku zejména textilní tvorbu, ve fotogalerii můžete shlédnout pár interiérových realizací...

RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA! ..... DĚKUJI.

Chcete-li blíže nahlédnout do království mých textilních hraček, zvu Vás na krátkou komentovanou prohlídku ve videu Můj kreativní svět.

Pokud Vás zajímá má volná tvorba, navštivte virtuální galerii INTRO ART.

Papírová přání k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost či z lásky vznikají z mých kreseb pastelkami...

nebo brkem a tuší...

nabo aranžováním drobných předmětů zachycených objektivem...

pro muže...

z lásky...

vánoční gratulace...

velikonoční pozdrav...

Nebo pohlednice, jež vznikly kombinací fotografie a počítačové kresby...

Způsob dopravy
Českou poštou, doporučeně. Dle váhy a rozměrů od 50,- do 74,-Kč, u hodnotnějšího obsahu jako balík do ruky za 125,-Kč (tudíž pojištěný na hodnotu zboží). Při větším počtu zboží v objednávce se může cena poštovného změnit, dle váhy.*** Nezasílám na dobírku.*** Zboží odešlu nejpozději do 4 pracovních dnů po obdržení platby (kromě výroby na zakázku).
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

1. Uzavření kupní smlouvy

1.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

1.2. O potvrzení objednávky, přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

2.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2.2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

2.3. Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce o tomto kroku písemně informovat (vnitřní poštou).

2.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. (Balík doporučuji pojistit.)

2.5. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

2.6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

2.7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

3. Reklamace

3.1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven daňový doklad. Kupující jej obdrží spolu se zbožím. Tento doklad slouží zároveň jako záruční list.

3.2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán též návod k použití (kromě výrobků, které to nevyžadují, např. papírová přání).

4. Dodací podmínky

4.1. Platbu za zboží a poštovné hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. (Při osobním předání je možná platba v hotovosti.)

4.2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 dnů od připsání platby na účet (nevztahuje se na zakázkovou výrobu, zde je dodání dle dohody).

4.3. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5. Ochrana osobních údajů

5.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2017

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.