Domů Profil prodejce INTRO
Jana Marvánová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 2146 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (513) 100%
Nadšenci: 3028
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2146
Registrace: 9.10.2009
Město: Brno
Stát: ČR

INTRO

/ Prodávající
Novinky
953791
13.6.2021 Na jaře se rodí koťata, i ta textilní :)

Textilní kamarádi, mazlíčci a dekorace jsou šiti zejména z bavlněných pláten a keprů, lněných pláten a bavlněných textilií ve směsi s elastanem. Veškeré textilie jsou předeprané. Jsou podloženi vliselínem, aby duté vlákno, jímž jsou vycpáni, nelezlo skrz textil napovrch. Pro plošší věci používám jako výplň termolín. Sedáky a antistresová zvířátka jsou vyplněna polystyrénovým granulátem. Peněženky, batůžky a jiné užitkové věci zpevňuji zažehlujícím vliselínem nebo ronofixem (např. knížky, pouzdra).

Pro dekoraci používám knoflíky, dřevěné a jiné korálky, bavlněné a polyesterové provázky, saténové stužky, strojově paličkované krajky, filc atd. Kamarádi, jež jsou opatřeni knoflíky, korálky, patentkami apod. nejsou z bezpečnostních důvodů vhodné pro malé a „všeochutnávající“ děti!

Detaily jsou buď vyšity ručně bavlnkami nebo malovány textilními barvami, jež jsou zafixovány zažehlením.

Všité tvary (provázky, ouška, nožky atd.) prošívám kvůli pevnosti 3-krát.

ÚDRŽBA: Pro delší životnost a stálobarevnost doporučuji (není-li uvedeno jinak) šetrné ruční praní. Výrobky se nesmí sušit v bubnové sušičce, dále se nesmí bělit a čistit chemicky. Žehlit dle pokynů u jednotlivých výrobků.

Vzhledem k tomu, že nešiji ve velkém množství a že každý kousek je originál, není možné získat na zboží certifikát o zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro nejmenší děti. A přestože věnuji výběru materiálu a důkladnému zpracování velkou péči, textilní kamarádi nejsou vhodní pro děti do 3 let!

 

Šiji kamarády malé i velké...

zvířátka i postavičky...

didaktické polštáře, kostky a domečky, jež rozvíjejí fantazii a jemnou motoriku...

textilní didaktické knížky...

veselé batůžky, kabelky a peněženky...

pohádkové bytosti...

rodinky dle fotografií...

nebo i bájné tvory dětské fantazie...

malířské tvorbě inklinuji k abstraktně expresivnímu vyjádření plném barev a emocí. V objektivu fotoaparátu dávám přednost černobílému vidění makrosvěta, jež vyplouvá do reality skrz hladinu vývojky a ustalovače v temném tichém prostoru naší koupelny. Ráda se ponořím do světa poezie a ilustrovaných knih, do imaginárního odpočinku v momentě doteku kůže s keramickou hlínou, jež je ochotná podrobit se tlaku mých představ a teplotě 1100 ºC. Vychutnávám si chvíle propojování osnovy a útku, naslouchám zvuku starého šicího stroje značky Veritas. Fascinuje mne ta pradávná kouzelná technika, kdy válec drtí kovovou destičku, aby z ní vymámil obsah jejího tušeného nitra, ale nepohrdnu ani moderní podobou grafiky, kde „stačí" stisknout pár tlačítek na klávesnici a nehmotnou ideu tak zhmotnit vydáním jediného povelu „print". A v neposlední řadě je zde realita odložených a nepotřebných věcí, které ztratili svou funkci, smysl své existence, a čekají na své znovuobjevení a znovuužití v podobě šperku.

Momentálně najdete v mém obchůdku zejména textilní tvorbu, ve fotogalerii můžete shlédnout pár interiérových realizací...

RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA! ..... DĚKUJI.

Chcete-li blíže nahlédnout do království mých textilních kamarádů a mazlíčků, zvu Vás na krátkou komentovanou prohlídku ve videu Můj kreativní svět.

Pokud Vás zajímá má volná tvorba, navštivte virtuální galerii INTRO ART.

Papírová přání k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro radost či z lásky vznikají z mých kreseb pastelkami...

nebo brkem a tuší...

nabo aranžováním drobných předmětů zachycených objektivem...

pro muže...

z lásky...

vánoční gratulace...

velikonoční pozdrav...

Nebo pohlednice, jež vznikly kombinací fotografie a počítačové kresby...

Způsob dopravy
Zasílám buď Českou poštou (doporučená zásilka, cenné psaní, balík do ruky) nebo přes Zásilkovnu (výdejní místo či na adresu).*** Nezasílám na dobírku.*** Zboží odešlu nejpozději do 5 pracovních dnů po obdržení platby (kromě výroby na zakázku).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od INTRO

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--