Profil uživatele
ioola
Prodávající
Praha
Registrace: 10.11.2018

Pohybuji se v odvětví marketingu a designu již deset let a cesta do Asie, život bez pravidel a mimo systém a setkání s mnoha různými lidmi z odlišných kontinentů mi zjednodušil pohled na život a dodal odvahu k tomu, abych se rozhodla otevřít se světu a realizovat své vlastní nápady.

Začala jsem vyrábět stříbrné šperky pro ženy, jako jsem já. Vím, kdo jsem, co chci, jsem myšlenkově a kreativně svobodná. Každým dnem na sobě pracuji ve všech směrech, abych se stala opravdovým a správným člověkem a od toho se odvíjí i můj styl. Mám ráda exkluzivitu, sofistikovanou jednoduchost, komfort a ty nejkvalitnější přírodní materiály. Každý kus, který mne obklopuje, vybírám s velkým rozmyslem, protože reprezentuje moji osobnost. Musí ve mně vzbuzovat ty správné emoce a ostatním dávat ty správné signály.

VÝROBA STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ

Fascinuje mne příběh českého vltavínu. Vidina každodenního nošení tmavě zeleného kamene, zrozeného z dopadu meteoritu v Čechách před 15 miliony lety, v mém oblíbeném stříbře, mne nadchla. Chtěla jsem také ukázat světu co nikde jinde než v Čechách není k nalezení. Začala jsem vyrábět prstýnky s vltavíny, měsíčními kameny a nyní i různé stříbrné spirály kopírující tělo.

Žiji napůl na ostrově Bali, kde se to všechno odehrává. Od inspirace až po výrobu. Ovlivnil mne i styl z Paříže, kde jsem nějaký čas studovala a žila na Montmartre, a severní Itálie, okolo jezer Garda a Iseo, kde jsem žila přes 2 roky. Potrpím si na kvalitu a za těmi správnými kameny se vydávám do Českého Krumlova, Thajska i Indonésie.

Každý kus je ručně dělaný a je tedy jediný svého druhu.
Každý kroužek řetízku a každá část jakéhokoliv šperku je ručně tvarovaná a pracně vyřezávaná.

Výroba začíná tavením a sléváním italského stříbra, válcováním stříbrných prutů a nití do požadované tloušťky, ze kterých se tvaruje a vyřezává požadovaný polotovar. Nad ryzostí a nejvyšší kvalitou máme tedy 100% kontrolu již od samého počátku.

Vltavíny nakupujeme a ručně vybíráme od ověřeného a spolehlivého dodavatele z Českého Krumlova.

Stříbrné a pozlacené náušnice ze stříbra 22 karátovým zlatem:

ioola stříbrné a pozlacené náušnice

Výroba prstenu s kameny:

image

Vltavíny a měsíční kameny:

náramek a prsten s vltavínem

Výroba stříbrného náramku:

Lití stříbra do formy náramku Formování náramku Formování náramku kladivem

Náramek po tvarování kladivem Leštění náramku Náramek po leštění 

Stříbrné prsteny s měsíčními kameny:

Měsíční kameny

Puncovní značky

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Odeslání obejdnávky

Do čtyř dnů od přijetí platby. Překontrolujte zásilku již při převzetí balíku, zda není již na první pohled zásilka poškozena.

Pokyny pro správné používání a ošetřování šperku

Šperky a voda – šperky chraňte před kontaktem s vodou. Koupání ve sladké i slané vodě se nedoporučuje. Šperk se tímto opotřebuje a pozlacení se rychleji ošoupe.

Šperky a chemikálie – šperky chraňte před kontaktem s chemikáliemi (parfémy, lak na vlasy, krémy, apod.), poškozují Vaše šperky.

Čištění – opláchněte šperky jemným tekutým mýdlem a ihned osušte měkkým hadříkem. Zlato i stříbro může časem oxidovat díky pH Vaší pokožky. Může změnit barvu. Šperky se časem opotřebují.

Šperky uchovávejte v původní krabičce. Šperky jsou jemné a pokud je více šperků na sobě, může dojít k poškrábání.

Diamanty a přírodní polodrahokamy – zabraňte nárazům na tvrdý povrch. Mohou prasknout.

 Stříbro – používáme nejvyšší kvalitu.  stříbro 925/1000. Je to slitina, aby se zvýšila pevnost.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
829409
8.9.2019 Dárek pro Daniely a Denisy k svátku - prsten s Vltavínem ve tvaru "D" https://www.fler.cz/zbozi... a další ve zboží
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím