Domů Profil prodejce IU
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Kroměříž, ČR
  • 84 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 47
Aktivita: aktivní
Prodáno: 84
Registrace: 9.6.2011
Město: Kroměříž
Stát: ČR

IU

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Můj život je spojen duchovnem a Láskou. Přes dvacet let jsem vegetariánka. Snažím se žít v souladu s Božími zákony a hledám pravdu. Již nějaký rok mám otevřené třetí oko natolik, že vnímám auru, jemnohmotné bytosti kolem nás (anděly, víly skřítky, elfy, duše....), vidím původ duše člověka i útržky jeho minulých životů. To vše beru jako úžasný dar. Nic z toho jsem si nekoupila na esoterických kurzech :)

Mé tělo i mysl jsou čisté, proto energie které mnou (jako vodičem) přicházejí do obrazů nejsou znečisťovány a deformovány :) Obrazy které maluji jako energetické proto slouží jako zářiče a přispívají k léčení a dobíjení energie. Odpuzují také z místnosti negativní energie a entity.

Obrazy- zářiče co maluji, do sebe zlé energie nenasávají, proto fungují neustále. Může se stát, že se duchovně posunete jinam a obraz Vás již přestane oslovovat. Pak jej můžete bez obav věnovat jinému člověku, kterému hodně pomůže.

Namaluji také osobní obraz na přání podle energetické potřeby každého člověka.

Maluji ráda kopie starých mistrů.

 

Originály prodávám akčněji přes můj profil na FB, který najdete pod názvem moje.duchovní.poradna, na více místech to nestíhám ohlídat :)


Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od IU

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--