Domů Profil prodejce iveta strnadová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Vrbno pod Pradědem, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 22
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 29.10.2011
Město: Vrbno pod Pradědem
Stát: ČR

iveta strnadová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

"Sklářštinu" jsem měla na očích již od dětství...takový "denní chleba", spousta návrhů skleniček, dóziček, váziček......Narodila jsem se totiž do rodiny skláře a také trochu výtvarníka. Ve městě, kde sklo tvořilo obživu rodin po téměř 200 let.

Ruční práce holka, to není nic pro Tebe!....říkávala moje maminka.......Rozpačitý

Kráčela jsem tedy jiným směrem....láska ke knihám...knihovna, pak práce na Obecním úřadě v blízkých lázních...sbírání zkušeností...a pak taky silná potřeba něčeho smysluplného...trvalejšího...

Přišla. A že to bude sklo? Geny, řekla bych. Taky navrhuji, netvořím však pomocí sklářské píšťaly, nýbrž řezákem na sklo, různými kleštěmi a kleštičkami, sem tam něco ubrousím...někdy i nehtyUsmívající se a pak díky pájce získávají jednotlivá sklíčka svůj tvar a taky vůni. Mně totiž sklo voní...

Občas mám pocit, že to co děláme je nám předurčeno....že někde ve hvězdách je dáno co....možná i proto jsem měla tu čest pracovat na vitrážích pro krnovskou synagogu, mosaikách i vitrážových výplních pro zrenovovanou kapli v téměř zapomenuté osadě Františkov nebo na oknech pro úplně novou kapli v blízkosti Budišova nad Budišovkou.

//ceskatelevize.cz/ct24/regiony/134278-kuneticka-kaple-mela-spadnout-ted-povzbuzuje-k-smireni/

//cestovani.denik.cz/doma/cesky-poutnik-tady-je20110914.html

 

                            Na Fler přicházím se svou kolekcí šperků.........

Jsou zhotoveny ze speciálního, ručně válcovaného barevného skla. Barvy jsou zapečeny uvnitř skla, což má spoustu výhod. Nejpraktičtější je asi pevnost skla a nejzajímavější možnost oboustranného nošení šperků....velká většina skel je totiž z druhé strany jinak barevnáPřekvapený.Obvod skel je cínován, veškeré drátky jsou postříbřené.

Součástí šperků často bývá keltská spirála,která tvoří energetický vodič a příjemně harmonizuje tělo.

Vše je vtipně zabaleno v typizované papírové krabičce společně s ocelovou obroučkou,která neobsahuje nikl a nečerná, průměr cca 14,5 cm.

Přibudou i obrázky...Úžasný

  V roce 2012 jsem obdržela regionální značku  „JESENÍKY originální produkt“, která se uděluje řemeslníkům regionu, kteří svou tvorbou garantují původ, vazbu a  kvalitu jesenických služeb.

Způsob dopravy
Součástí každého šperku je papírová krabička s okénkem ve formátu A4.Ta je pro přepravu vložena do bublinkové obálky, což je zcela dostačující a odeslána adresátovi.Zboží zasílám doporučeně, prostřednictvím České pošty.Po obdržení platby na svůj účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od iveta strnadová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--