Přeji všem krásný celý tento rok, Ivana Syslová
Profil uživatele
Ivuchas
Ivana Syslová | prodávající
Chotýšany
Registrace: 2.7.2010

                 

Vítám Vás ve svém obchůdku. Jmenuji se Ivana Syslová, v roce 1984 jsem absolvovala SPŠK v Bechyni a keramice se samostatně věnuji od roku1993.

Měla jsem několik společných i samostatných menších výstav.

S tvořením jsem začínala původně v pronajaté dílně v Praze, v současné době pracuji a prodávám ve své dílně v Choýšanech, kam jsem se s rodinou přestěhovala.

Setkat se se mnou můžete na keramických trzích v Kostelci nad Černými Lesy nebo v Berouně, na jarmarcích, nebo nějakém farmářském trhu v okolí.

Moje tvorba je převážně užitková keramika, točená, glazovaná a pálená na 1125°C.

Glazuru používám bílou lesklou, modrou a v menší míře zelenou. Na všechny tyto glazury mám atest, jsou nezávadné a všechny výrobky vhodné pro styk s potravinami.

Prohlížejte a vybírejte, těším se s Vámi na spolupráci, Vaše Ivana

 

 

 

Spolupráce s ha.sla

 

                    

 

 

Polotovary k dalšímu tvoření

 

                   
 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, malé kousky doporučeným balíčkem, ostatní zásilky jsou odesílány křehce do ruky, nebo na poštu. Pošta změnila systém výpočtů cen, cenu poštovného proto budu upravovat aktuálně s každou objednávkou, podle aktuálního ceníku České pošty. Některé mohou vycházet i méně než je nastaveno. Děkuji za pochopení
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Ivuchas. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu www.fler.cz/Ivuchas ) a kupujícího (zákazník). Podáním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího - zákazníka a možností prodávajícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Prodávající má právo ve vyjímečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit ( i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené a odeslané stejným způsobem, jakým bylo posláno prodávajícím. V případě keramiky je to převážně připlacenou službou křehce. Zboží musí být zabaleno ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží (bez poštovného) bude kupujícímu vrácena, v případě že bude zboží v pořádku, nejpozději do tří pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla, nebo dle domluvy.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující a částka za poštovné, kterou kupující při nákupu zaplatil, se v případě odeslaného zboží zpět nevrací.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady, nebo na ně musí být před koupí upozorněn a zohlednit cenu.

Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, na kterou nebyl zákazník upozorněn, má zákazník právo na výměnu zboží nebo snížení ceny po dohodě prodávajícího s kupujícím.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout, pokud by k dodanému zboží, nebyla přiložena.

Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je poničené nevhodným zacházením.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději třetí pracovní den, případně individuálně dle dodací lhůty, po dohodě s prodávajícím.

5.2. Většina boží je odesílána Českou poštou jako balík odeslaný křehce. Cena poštovného se proto u jednotlivých kusů zboží může lišit a při odeslání více kusů najednou se cena může změnit při objednávce podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3.Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.4. Pokud si kupující bude přát zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího, který si v tomto případě vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
816344
28.6.2019 Pošta změnila systém výpočtu cen zásilek, proto budu ceny upravovat individuálně s každou objednávkou, dekuji za pochopení, u některých kousků to může být i méně než je nastavená cena.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím