Domů Profil prodejce j.miloslava
 • aktivní prodejce od r. 2013
  Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
 • Most, ČR
 • 372 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (193) 100%
Nadšenci: 205
Aktivita: aktivní
Prodáno: 372
Registrace: 7.10.2013
Město: Most
Stát: ČR

j.miloslava

/ Prodávající
Novinky
911667
6.11.2020 Našila jsem nové věcičky pro Vánoční večery, ale i pro všední dny k potěšení oka i srdce.

    Zdravím každého z vás, kdo jste zavítal na můj profil fler.cz. Úsměv

 Přeji všem pokojné adventní dny, Boží ochranu a naplněné touhy.

 

 

Představuji zde patchworkové výrobky - deky, polštáře, prostírání. Tvorbu pro děti, deky, polštáře, taštičky a pastelkovníky najdete v mém dalším obchůdku na https://www.fler.cz/shop/blessing.

 

Ukázky z mé tvorby

 

 

InformaceKniha nebo sešit

Na Fleru působím jako prodávající od 28. listopadu 2015, jako nakupující od data registrace. 

Jsem členem klubu  Klub Nakrm hladovéhoSvaťoušek

 

 

           Jmenuji se Míla. Ráda šiju, pletu, vyšívám. V tomto čase mám v oblibě patchwork a krásné látky. Svá díla a dovednosti vyjádřím třemi příběhy.

     V dobách budování socialismu (1977) se šestnáctiletá Míla odvážila uplést si plavky s americkými symboly. Jejich první přehlídka se konala na volejbalovém soustředění v NDR. Míla byla středem obdivu, až do té doby, dokud neskočila do vody. Plavky se vytáhly tak, že nemohla vylézt. Dlouho si pak Mílu dobírali: „Mílo, vem si na sebe ty americký plavky.“

     Později, jako téměř každá česká žena, začala Míla šít pro potřeby dětí. Pro své tenisové naděje ušila dvě krásné šusťákové soupravy podle vzoru Borise Beckera. Mimochodem, byly patchworkové. Tyto soupravy někoho tak okouzlily, že si je přivlastnil.  Stále vzpomínáme …

     Po sametové revoluci se změnil styl života, přišla svoboda. Míla se vydala po Božích cestách. Sloužila lidem a rodině, studovala a neměla čas odpočinku.  Tak se pomalu plížilo vyhoření a těžké chvíle, které dosud nepoznala. V jedné chvíli se Míla zadívá na obrázek křížové výšivky od babičky. Uleví se jí. Obrázek si přemístí, občas k němu přijde, pohladí ho … a prožívá příjemné pocity. Přemýšlí o možnosti tvořit. „Mami, mohla bys nám ušít opěrky na stěnu, jak jsem měla jako malá u postele? „Mohla bys uplést šálu?“ Dospělé děti stále dávají výzvy, a tak Míla šije, plete, … a usmívá se.

 

      Napadlo mě dnes 25. 2. 2015 - Naše duše může být někdy rozstříštěná na kousky jako ty kousíčky látek v patchworku. Ale Bůh Otec vezme ty kousíčky duše, ošetří je, pomaže, pohladí, pofouká a spojí dohromady tak, že vytvoří nové krásné dílo.  

 

Další úprava textu

     Šiju pro potěšení moje i druhých. Nápady přicházejí během práce nebo na základě motivu látky. Často zjišťuji, že výrobek ovlivňuje prožívaná životní situace. Tím dostávají moje výrobky hlubokost a mají příběh. O některých příbězích se zmiňuji na blogu."

     Látka - látka je něco, co mě dostává. Neustále podléhám její kráse, různosti, barvám, motivům, kvalitě. Používám převážně zahraniční látky. Vrchní nastříhanou a sešitou látku podkládám vatelínem a pod ni vkládám další bavlnu. V tomto seskupení je výrobek připravený na prošívání a quiltování. V konečné fázi sešití se s výrobkem potěšuji, přejíždím rukou po vrchní straně. Hladím jej a hledím na něj. Raduji se z hotového díla a z toho, že krásná látka našla uplatnění.

Můj cíl je oboustranná spokojenost.

Je možná domluva se zájemcem o ušití deky, polštáře, prostírání, ubrusu, pastelkovníku, taštičky z látek, které se objevují v mé nabídce výrobků, popřípadě dalšího velkého množství látek různých vzorů a barev, které mám na skladě.

    Odpovědi na otázky, které dostávám.

Je možný osobní odběr? - "Ano, je možný po domluvě - Praha, Most."

Od jaké doby působím na Fleru? - "Jako prodávající od 28. listopadu 2015, jako nakupující od data registrace." 

Používané materiály

 • bavlna
 • sakon
 • vatelín

Praní na 30°C

 • namočit a přeprat v ruce
 • v pračce
 • u různě barevného textilu doporučuji používat odbarvovací ubrousek, je k dostání v drogerii

Žehlení na bavlnu

Sušení ve vodorovné poloze

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuji přes Českou poštu. Posílám jako doporučenou zásilku, nebo jako balík do ruky. Balení - používám obálku s bublinkovou fólií, nebo balíček s pevným obalem.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od j.miloslava

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--