Kabelky v případě zašpinění vyčistíte sprejem na čalouněný nábytek a nechat oschnout. Také doporučuji po určité době znovu naimpregnovat, dobrá ochrana proti špíně a vlhkosti.
Profil uživatele
Ja.B.
Prodávající
Kopřivnice
Registrace: 14.1.2017


Z mé tvorby


Zdravím potencionální zákazníky!

  Jmenuji se Jana Bělíková a s nastálým důchodem jsem přišla na to, že i v pozdějším věku je stále možnost se nějakým způsobem rozvíjet. Šití se věnuji od svých 20 let, když se mi narodilo první dítě.
  Začátky byly většinou halenky, sukně a kalhoty. Bavila mě ruční práce a líbilo se mi, že když jsem si pak svůj výtvor oblékla, nikdo nemohl mít stejný model jako já. Možná i právě proto jsem se rozhodla že začnu šít tašky a kabelky. Když se to setkalo s pozitivními ohlasy doma i od přátel, napadlo mě s tím vyjít do světa internetu.

 

Doba výroby a doručení:

  Záleží na tom o jak složitý střih se jedná, ale vždy se snažím co nejrychleji vyhovět. Tím se myslí doba 7 - 14 pracovních dní. 

Další ukázky z mé tvorby...

 

Další moje hoby je pletení a naleznete mne na profilu - Ja 56


  

 

Způsob dopravy
Doručování balíků bude zprostředkováno Českou poštou po přijetí peněz na účet. Při osobním převzetí můžete samozřejmě platit hotově.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí platnou legislativou ČR.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Ja.B. prostřednictvím internetového obchodu https:www.fler.cz/Ja.B.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího.

Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Zboží, které je zhotovené dle požadavků zákazníka ( barva, velikost, látka atd. ) je individuální, a proto případné reklamace nejsou v tomto případě možné.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami.

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. V opačném případě má zákazník právo na výměnu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Nepoškozené, nepoužité zboží lze bez udání důvodů vrátit do 14 dnů zpět prodejci. V takovém případě Vám bude po obdržení zboží prodejcem částka v hodnotě ceny zboží (bez poštovného) vrácena zpět na Váš účet. Po uplynutí této lhůty zásilku nepřijímám. Taktéž nepřijímám zboží zaslané na dobírku.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity

Dodací podmínky:

Zboží odesíláme na adresu, uvedenou kupujícím jako dodací, do pěti pracovních dnů po obdržení platby, není-li uvedeno jinak.

Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní, případně jako doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2019.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
884325
28.5.2020 Pokud se Vám bude něco líbit i z mého druhého profilu- Ja 56- , tak platíte jen jedno poštovné.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím