Domů Profil prodejce Ja...Vi...
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Karviná, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 21
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 18.10.2012
Město: Karviná
Stát: ČR

Ja...Vi...

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím Vás...

Profil. Ach jo... Co vymyslet... Takže tak trošku životopis... Jmenuji se Jana Videcká. Narodila jsem se ve Frýdku-Místku, avšak od tří let žiji v Karviné. Jako většina jsem prošla základní školou a jelikož mé výsledky nebyly marné, šla jsem na gymnázium, kde jsem úspěšně odmaturovala. Pak vysoká škola obor matematika a výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání. Trochu nuda, takže v druháku jsem si přidala další vysokou školu, dálkově, obor marketing a management. Na obou jsem již úspěšně odpromovala (Ing., Bc.). Pracovně jsem toho mezitím stihla vystřídat dost... ale zatím jsem nenašla to NEJ ... Toť vše ohledně obecných informací.

Teď ty neobecné. Mám velmi ráda sklo, kov a beton. Bohužel ani s jedním nepracuji, snad se časem naskytne příležitost. Jinak mám strašnou "úchylku" na výrobky z dílen českých tvůrců. Takže z každého veletrhu musím domu přinést nový kousek. Začala jsem drobnými šperky, klasika, to se odnáší z akcí nejlíp. Každopádně auto je veliký pomocník a já si odvážím čím dál větší kousky. Dost o mě. Co si zde vlastně můžete zakoupit. Především malované, kreslené obrázky. Převážně jsou na papíře, ale naskytne se dílo i na sololitu nebo plátně. 

Děkuji za návštěvu... =)

P.s. Co profil. Ale uživatelské jméno. To byla taky past pro ty, co nemají nic vymyšleného předem. Omlouvám se proto všem, kterým se Ja...Vi.. nezamlouvá. Nic lepšího již asi nevytvořím.

 

Ochutnávka z mojí tvorby... zatím pouze jen "2D"  výtvory...

Vše vytvořeno bez kontaktu s kouřem ...

Způsob dopravy
Doprava dle zboží - česká pošta, PPL, ... obchodní balík, doporučeně, ... Baleno dle druhu zboží - obálka, bublinková fólie, ... Vše na základě objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ja...Vi...

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--