Domů Profil prodejce jabloňka
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Písek, ČR
  • 3511 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (323) 100%
Nadšenci: 814
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3511
Registrace: 10.7.2009
Město: Písek
Stát: ČR

jabloňka

/ Prodávající
Novinky
1038330
12.12.2022 ***Obchůdek má od 12. 12. 20:22 h vánoční dovolenou. Objednávky přijaté po tomto čase budou vyřizovány od 27. prosince ***

 

Ukrajina

 

Zde lze podpořit sbírky organizací pro Ukrajinu: 

Darujme - Pomoc Ukrajině

a tady lze nabídnout i jiné druhy pomoci:

Pomáhej Ukrajině

 

 

------------------------------------------------------------------------------------- 

Vítejte u Jabloňky - v obchůdku pro útulný domovŠtěstí

Naleznete zde především originální povlaky na polštářky, tiché hodiny, praporky (pro oslavy i pro pokojíky), kapsáře, šité mazlíky, zástěry do kuchyně i do zahrady, dekorace a spoustu dalších výrobků. Věnuji se také kresbě, ilustraci - některé z mých obrázků postupně vystavuji ve formě pohlednic, bločků. Veškeré výrobky v obchůdku vznikají dle mých vlastních návrhů, kreseb a střihů.

Největší inspirací k tvorbě je mi příroda - pokladnice těch nejkrásnějších výtvorů, barev a vůní - portréty zvířat i rostlin tak zdobí rozličné druhy výrobků. Mileráda také vytvářím námořnické kousky pro pokojíky malých i velkých mariňáků.   

Budete-li mít i svá vlastní přání výrobku, ráda Vám je navrhnu. Stejně tak ráda na přání upravím i stávající výrobky, bude-li to možné:)

V mém druhém krámku - Phoebe atelier - naleznete originální zvířátkové a rostlinkové šperky, revivaly oděvů. Obchůdek Rosalia nabízí půvabnou bižuterii a v obchůdku mé mamky - Galerie Eve - najdete originální brože a spony z plsti. Při současném nákupu v těchto krámcích Vám bude účtováno jen jedno poštovné!

Příjemnou návštěvu Vám přeji:)

Jabloňkaimage

                                               **********

 

...je nám také ctí být jedním z depozitních míst spolku "Písecké kočky". Tento spolek se s obrovským odhodláním stará o opuštěné kočky v Písku a okolí, kde zoufale chybí útulek.

 

 

Podporujme potřebné! Tak jako jsme se loni na jaře mohli připojit například k šití roušek pro seniorské domy, zdravotníky a své okolí, tak je nyní výzvou podpořit potřebné i jinými cestami. Inspiraci lze nalézt například na "Mapě Pomoci" (projekt spolku Milion chvilek pro demokracii). 

Podporu si zaslouží jistě i naše oblíbená místa - kulturní instituce, knihkupectví, kavárny, obchůdky (přes e-objednávky, vouchery) abychom se po odvolání lockdownu měli kam vracet... 

Společně to zvládnemeÚsměv

 

 

Mé benefiční výrobky pro "Písecký svět" - výtečný to spolek (a taktéž čtrnáctideník), usilující o rozvoj občanské společnosti - lze mimo písecké Sladovny, antikvariátu U Slona a knihkupectví Elim na náměstí nyní zakoupit i v novém benefičním fler obchůdku "Písecké suvenýry" Úsměv (Pohlednice, ekotašky, magnetky, zrcátka, placky, klíčenky a roušky s reprodukcí mého ručně malovaného obrázku). 

aneb:  "Buďme bdělí dosti pro dobro společnosti! I surikaty dobře vědí, že když je společnost bdělá a aktivní, když její členové spolupracují, tak se všem žije lépe." 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Bydlíme na venkově, do města na poštu mne vraník jednou týdně nese... Faktury k vytištění naleznete po přijetí platby pod ikonkou "F" u dotyčné objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jabloňka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--