Profil uživatele
Rosalia
Prodávající
Písek
Registrace: 14.4.2011

Vítám Vás!

V mém obchůdku naleznete ketlovanou bižuterii především v barvitém starobylém stylu - nejraději pracuji s kovy v tónech mosazi a mědi, rozmanitými barvami korálků, s filigrány, smaltovanými komponenty...

Budete-li mít nějaké přání ohledně vystavených výrobků (jiné náušnicové háčky, klipsy, délka řetízku, doplnění přívěsku o řetízek aj., dárkové balení), napište, šperky Vám upravím:)

Přeji Vám příjemnou návštěvu!

Rosalia{#emotions_dlg.rose2}

 

Při současném nákupu ve spřátelených obchůdcích - Phoebe atelier (originální zvířátkové a rostlinkové šperky a revivaly oděvů), jabloňka (výrobky pro útulný domov, pro námořníky) a Galerie Eve (autorské brože a spony z plsti) platíte jen jedno poštovné!

Způsob dopravy
Doporučeně, Českou poštou.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Rosalia (www.fler.cz/rosalia). Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5 Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.6 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou - jako doporučená zásilka či doporučený balík (při vyšší ceně objednávky pak jako balík cenný).

5.2 Prodávající odesílá zboží po připsání platby na účet co nejdříve, vždy však do týdne od přijetí platby. Jiný způsob odeslání je nutno domluvit předem písemně u objednávky.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 10. listopadu 2017.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím