Domů Profil prodejce jacurutu
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Havlickuv Brod, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 25
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 7.6.2012
Město: Havlickuv Brod
Stát: ČR

jacurutu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Baví mě práce se dřevem, je to úžasně tvárný a osobitý materiál. Od dětství z něj vyrábím různé věci a posledních letech jsem našel zalíbení v hudebním nástroji didgeridoo.

Hraní na didgeridoo mi přináší klid a radost, a protože nejlepší radost je ta, která se dá sdílet, jsem rád, že k tomuto nástroji najdou cestu další nadšenci a zvídavý hráči.

A k samotným nástrojům: každý je unikát a má svůj charakter, něco svého, co se nedá kopírovat a vytvořit znovu. Je možné vyrobit podobný, ale nikdy né stejný nástroj dvakrát.

Každou didgeridoo impregnuji proti popraskání, používám přirozeně vysušené dřevo, což zvvyšuje odolnost a životnost  nástroje.

Aby hudebník mohl hrát i s dalšími nástroji, ladím každé didgeridoo k nejblížšímu tónu či půltónu a to minimálně na drone a když to nástroj dovolí, tak i na přefucích (tj. na dalších hratelných tónech).

Myslím si, že s pořízením vlastní didgeridoo teprve všechno začíná a hodí se něco získat do startu. Proto si s většinou kupujících popovídám a ukážu jim základy hraní a údržby. A když jde o pokročilého hráče, společně si zahrajeme.

Usmívající se

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jacurutu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--