Domů Profil prodejce jaholka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Šternberk, ČR
  • 1324 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (314) 100%
Nadšenci: 950
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1324
Registrace: 22.4.2008
Město: Šternberk
Stát: ČR

jaholka

/ Prodávající
Novinky
831077
16.9.2019 100 dnů

 

A kam tééééééď?... na měsíc na Měsíc.. třebas.. a pak zase zpátky..

 

_________________________________________

 

Mám i druhý krámek - u Psa, Kočky a Zajíce.

Platíte - samozřejmě:) - pouze jedno poštovné.

______________________________________________________________

Nejsem hloupá, ošklivá, ani zlá, tedy snad..myslím :o). Je to zvláštní, že je mnohem jednodušší říct o člověku jaký není, než jaký je. Mám pár lidí, které mám opravdu moc ráda, snad to funguje i obráceně..určitě :o) Mám ráda chytrý lidi, se kterýma se fajn povídá. Mám ráda CHYTRÝ STARÝ LIDI, se kterýma se fajn povídá. Možná proto, že jich pár znám, se mi asi bude líbit, až budu úplně stará :o) Mám moc ráda děcka:), protože mi připadá neuvěřitelný, co všechno jsou schopny do sebe vstřebat, jak moc toho poznávají a jak jinak vidí svět kolem sebe. Mám RÁDA originální věci, ale nemám ráda věci značkový (jsou i výjimky). Líbí se mi, když je u mě doma poznat, že tam bydlím já. JSEM RÁDA, že si nepřipadám úplně dospělá a že mám občas na jazyku větu jako až budu velká tak :o) Jsem asi docela naivní a jsem ráda naivní. Mám ráda dlouhé vlasy, rozevláté sukně, přírodu, zvířata, barvy, soulad, křídla, pupíky, pihy, pohled do dálky.. Jo, jo, jo, to jsem ještě chtěla, má ráda lidi, fantazii, toleranci. Nemám ráda netoleranci, extrémisty, hádky. Nikdy bych se s nikým nehádala. Nikdy? Ale holka nikdy neříkej nikdy :o) Strašně ráda se směju, líbí se mi, když se lidi smějí nahlas (Cimrmana si pouštím i kvůli těm lidem, co se tam nahlas smějí). Nevadí mi hloupí lidi, ti za to snad ani nemůžou, že jsou hloupí, těch je mi snad i líto.. mno, někdy je mi líto i sebe, když se s nimi potkám :o). Nemám ráda vyčúraný a sobecký lidi, líbí se mi nemyslet jen na sebe. Taky si vážně myslím, že ženská by měla překvapovat, no a naopak, chlap by měl být ta skála, se kterou nic nehne, co zůstává :o). Líbí se mi, když je na ženské poznat, že je ženská. A tím nemyslím jen to, jak vypadá, a to samé platí o mužských. Na druhé straně... souhlasím i s Werichem, že mužský musí mít něco ze ženské a ženská zase z mužskýho, jinak by mužský byl jen lopata a ženská zase slepice :o) Zkrátka se mi líbí, že jsem ženská, nic proti mužským :o), ráda nosím sukně, ráda se líbím, ráda si povídám o důležitých nepodstatných věcech s kámoškama, úplně obecně jsem prostě ráda na světě - taková jaká jsem, netvrdím, že nemám chyby, ale nevím... bez nich bych to nebyla já .. Tak třeba ty chyby ... hm, teď si zrovna na žádnou nemůžu vzpomenout :o):o).. Nevím, jestli se dá všemu, co jsem napsala věřit, ale tohle si doopravdy myslím o sobě, o světě a o lidech, tohle jsem já, je to můj pohled na svět.. Fantazie je zábava.. proto tento krámek na Fléru. Tajně doufám, že se Vám třebas něco z mé fantazie bude líbit.. protože...JÁ SI JEN TAK HRAJU..

Mám ráda přírodní materiály a tóny - látky, provázky dřevo.. a mám ráda barvy... v mém zboží můžete najít od obojího kousek, občas i kombinuji:) - přírodu i barvu.. Pokud by můj výrobek nesplnil Vaše očekávání, není problém vyřídit obratem reklamaci, výrobek vezmu zpátky oproti vrácení peněz z mé strany..

Takže:).. co můžete očekávat, pokud si u mě objednáte.. Do 3 pracovních dnů Vám přijde balíček, ve kterém kromě objednaného zboží obdržíte také návod k údržbě mých výrobků, mé vizitky a malý dárek. Drobnější výrobky budou zabaleny do jednoduché papírové kapsičky, větší do smršťovací folie.. to vše Vám bude doručeno doporučeně v bublinkové obálce nebo v balíčku.

Zboží rozesílám do 3 pracovních dnů, pokud však na zboží spěcháte, ozvěte se, určitě se domluvíme..

Platbu možno poukázat:

- na účet u ČSOB (tuzemští zákazníci)

- na FIO účet (doporučuji např. pro slovenské zákazníky)

____________________________________

 

Dovolím si upozornit na spolupráci s časopisem Receptář, prosím, nakoukněte na ukázky:

Hnízdíme aneb dětský pokoj

 

Jarně

 

Ááááá, tady máme naše domácí "alergeny":)

Způsob dopravy
pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od jaholka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--