Profil uživatele
Jandulak
Prodávající
Starý Plzenec
Registrace: 2.12.2010

Všechny výrobky jsou vyrobené z papíru, který je nalakovaný třemi vrstvami akrylového laku. Poprvé papír lakuji před složením, podruhé po složení skládanky a po třetí po přidání komponentů. Akrylový lak zajišťuje odolnost vůči vlhkosti, takže se nemusíte bát, že se vám šperk při mírném dešti zničí. Nicméně doporučuji vůči vodě opatrnost: S výrobky se nekoupat ani nesprchovat, být opatrný při prudkém dešti.

Háčky u náušnic jsou z chirurgické oceli. Nemusí se jich proto bát ani alergici.

Mám ráda pocit absolutního soustředění. Mám ráda, když se svět zmenší jen na papír pod mýma rukama, když z obyčejného čtverce začne vznikat něco nového, když se prokousávám diagramy a snažím se zjistit jak se má prokristapána ten papír teď přeložit, když složím poslední sklad a najednou ožije zvíře. Mám ráda, když se mohu trénovat v trpělivosti a přesnosti. Mám ráda skládání origami. 

Výrobky, které si zde koupíte, jsou složené s pečlivostí a radostí z práce. Věřím, že udělají radost i vám, až je budete nosit.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám jako obyčejné psaní zabalené v bublinkové obálce. Pokud si objednáte do dvou kusů zboží, přijde vám v obálce o rozměrech 22x17cm. V případě objednání více kusů, přijde zboží v obálce větší. V případě zájmu je možné domluvit osobní předání v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím