Menu
--
Domů Profil prodejce Jandulak
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 hodin.
  • Starý Plzenec, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (39) 100%
Nadšenci: 13
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 2.12.2010
Město: Starý Plzenec
Stát: ČR

Jandulak

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Všechny výrobky jsou vyrobené z papíru, který je nalakovaný třemi vrstvami akrylového laku. Poprvé papír lakuji před složením, podruhé po složení skládanky a po třetí po přidání komponentů. Akrylový lak zajišťuje odolnost vůči vlhkosti, takže se nemusíte bát, že se vám šperk při mírném dešti zničí. Nicméně doporučuji vůči vodě opatrnost: S výrobky se nekoupat ani nesprchovat, být opatrný při prudkém dešti.

Háčky u náušnic jsou z chirurgické oceli. Nemusí se jich proto bát ani alergici.

Mám ráda pocit absolutního soustředění. Mám ráda, když se svět zmenší jen na papír pod mýma rukama, když z obyčejného čtverce začne vznikat něco nového, když se prokousávám diagramy a snažím se zjistit jak se má prokristapána ten papír teď přeložit, když složím poslední sklad a najednou ožije zvíře. Mám ráda, když se mohu trénovat v trpělivosti a přesnosti. Mám ráda skládání origami. 

Výrobky, které si zde koupíte, jsou složené s pečlivostí a radostí z práce. Věřím, že udělají radost i vám, až je budete nosit.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám jako obyčejné psaní zabalené v bublinkové obálce. Pokud si objednáte do dvou kusů zboží, přijde vám v obálce o rozměrech 22x17cm. V případě objednání více kusů, přijde zboží v obálce větší. V případě zájmu je možné domluvit osobní předání v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jandulak

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím