Domů Profil prodejce jani art
  • Prodejce od r. 2020
  • Praha 8, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 31.8.2020
Město: Praha 8
Stát: ČR

jani art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Maluji si pro radost už od dětství. Tvorba obrazů mi slouží jako meditace, vyjádření emocí a spojení s vlastní intuicí. Miluji jasné výrazné barvy a abstraktní tvary, inspiruje mě příroda – rostliny, kameny, voda, obloha – které přímo hrají barvami, ale také působivá místa a stavby s atmosférou jako např. kostely. Někdy také nacházím inspiraci ve snech, hudbě, knihách i v každodenních rozhovorech s lidmi okolo mě. Vnímám krásu všude kolem nás a snažím se jí zachytit.

Častými motivy, které se objevují v mé tvorbě, jsou spirály, organické živé přírodní tvary, tváře či mandaly. Svými obrazy vyjadřuji životní radost, hravost, otevřené srdce, dětskou nespoutanost a naivitu, svobodu a důvěru v přirozený božský řád. Dlouhou dobu jsem si tvořila jen sama pro sebe, poslední dobou mě vnitřní pocit vede, abych tvořila i pro ostatní. Často pozoruji, že emoce či myšlenky, s nimiž intuitivně tvořím, z obrazů přímo září a mají schopnost rezonovat i s ostatními.

Každý obraz má své téma. Každý obraz je jedinečný, stejně jako každý z nás. Všichni jsme na cestě, všichni sbíráme zkušenosti a zážitky, abychom se nakonec vrátili ke svému počátku, k dokonalé jednotě. Mé obrazy zachycují moji cestu. Pokud někoho potěší nebo inspirují, je to pro mě samotnou velikou radostí.

J.

Způsob dopravy
Česká pošta, Zásilkovna, osobní vyzvednutí v Praze, případně dle dohody. Zboží bude vždy bezpečně zabaleno s ohledem na způsob dopravy.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jani art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--