Profil uživatele
Jani Ojanen
Prodávající
Vrbno pod Pradědem
Registrace: 31.3.2011

Dobrý den,
vítám Vás ve svém virtuálním obchodě!

Práci se sklem se věnuji příležitostně již přes rok. Jsem samouk bez jakéhokoliv výtvarného vzdělání, ale věřím, že se kousek tvořivého člověka najde v každém z nás.


K vinutí mě přivedla má přítelkyně Dominika, která o něm již dlouho snila. Začal jsem tedy zjišťovat, co všechno je potřeba a vybudoval jí doma ve sklepě dílnu. Jak to skončilo? Dominika si přes své četné aktivity na vinutí stále nenašla čas, a tak vinu já a jsem za to rád, je to úžasný relax...! Plamen, tavící se sklo a jeho možnosti zpracování jsou pro mě magií, která dává oddechnout od běžných starostí.


Nové výrobky bohužel přibývají pozvolna, protože momentálně jako stavební inženýr bydlím a pracuji na dvou různých místech. Snad se to s příchodem jara zlepší. Vedle skla a skleněných výrobků by se zde měly časem objevit i papírové výrobky a přání z dílny mé přítelkyně.

Pokud se Vám vinutky zalíbí, ale  nebude Vám vyhovovat barva či velikost, napište. Vyrobím Vám korálky PŘESNĚ NA MÍRU!!

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím