Profil uživatele
janiiiv
Prodávající
Telč
Registrace: 15.3.2009

Jmenuji se Jana a vítám Vás u mě.

V naší rodině se kdekdo věnoval ručním pracím, takže časem to postihlo i mě. Začalo to dětským pozorováním míhajících se a cinkajících pletacích jehlic a fascinace vznikajícím dílem dosud nepominula. To je ta síla, která mě i po tolika letech neustále nutí k tomu něco šmodrchat a šmudlit :-) Mou nejoblíbenější aktivitou se stalo háčkování, ale nejsou mi cizí ani pletací jehlice, bavlnky a nejrůznější provázky, korálky, rouno, plsť, barvy, ...

Moje dílka nemají obrázek o vzniku v nekuřáckém prostředí či v přostředí bez zvířecích alergenů - jsou jako já, pohybují se se mnou prostorem a vznikají porůznu, mnohdy i pokoutně, doma, ve škole, v MHD... (Autorka sama však nekouří ani nevlastní chlupatého miláčka.)

Často o sobě říkám, že jsem Pozorovatel. Ráda se dívám okolo sebe a nechávám na sebe působit vnější vjemy. Jsem Romantik a Snílek. Mám ráda vlastní tempo a ranní mlžné opary, které se s mým tempem ovšem vůbec neshodují. Miluju přírodu, ale jsem městský člověk. Ráda se procházím lesními pěšinami i ulicemi Starého města pražského. Ráda se mazlím - s čerstvě vyloupnutými kaštany, s mechem, sametem, mláďaty, s pískem i  dřevem. Ráda chodím bosky, ale stejně tak ráda vidím svoje nožky na podpatcích, s elegantní sukní a halenkou. Jsem plná protikladů a asi pořád ještě neznám všechna svá alter ega. Někdy miluju ticho a někdy zpívám a chci tančit. Zvu vás do svého světa, reálného, virtuálního i zasněného, kde můžete zanechat své stopy.

Níže ve fotogalerii najdete věci, které nejsou zde v nabídce. Třeba vás inspirují k nějakému konkrétnímu přání na objednávku ;-) Pokud se Vám nějaký můj kousek líbí, ale chcete ho třeba v jiné barvě apod., neváhejte a kontaktujte mě vnitřní poštou, udělám pro splnění Vašich představ, co bude v mých silách a možnostech.

Krátký předvánoční rozhovor se mnou jakožto jednou z vítězek klubové Zlatodolské vánoční soutěže na téma Dárek pro bohyni k nalezení ZDE.

Rozhovor s mou maličkostí v rámci klubu Zlatý důl ZDE.

Rozhovor v rámci klubu Fler prodejci pod lupou ZDE.

Největší zážitek ze zahájení Letních olympijských her? Holínky nechme Módnímu peklu, tady frčí HUDBA!!! Úžasný (odkaz YT)

Způsob dopravy
Českou poštou v bublinkové obálce či krabičce.

Možnost osobního předání v BRNĚ.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
145306
18.5.2013 Dnes do půlnoci můžete vidět na titulce můj top s mým náhrdelníkem :)
www.fler.cz/archiv-top-vy...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.