Profil uživatele
Janucha
Prodávající
Klabava
Registrace: 9.1.2009

Vítám Vás v mém malém obchůdku. Výtvarné tvorbě se věnuji cca posledních deset let. Jsem amatér - samouk a rukodělná tvorba je mojí velkou zálibou. V posledních letech jsem okusila velmi mnoho výtvarných technik od dekupáže, přes hedvábí, tvoření z papíru, polymer, keramiku až po korálky. Největší koníček, který mi přináší velkou radost a také odreagování po těžkém dni je šitý korálkový šperk. Proto si dovoluji oslovit Vás s nabídkou mojí práce.

Velmi spřáteleným obchodem, kde nakupuji materiál pro moje tvoření (korálky, komponenty, topolovou překližku, galanterii a látky) je https://www.fler.cz/tvorivy-raj, s tímto obchodem spolupracuji a proto není problém pokud vyberete zboží na obou obchodech zaslat vše společně v jednom balíčku za jedno poštovné.

Výroba, údržba a nošení šperků

Při výrobě mých šperků ať již šitých nebo např. jen jednodušších náušnic se snažím vždy vybírat nejkvalitnější materiál. Většinou se jedná o japonský rokajl TOHO, české mačkané skleněné korálky a Preciosa, v hodně špercích použito Swarovski. Šito vždy na pevných nitích Nymo nebo Silamide. Také se snažím pokud je to možné doplňovat šperky komponenty z nerez oceli.

Některé šperky, zvláště velké šité náhrdelníky jsou autorským dílem, pokud inspiraci čerpám u jiných výrobců, tak u jednotlivého šperku uvádím autora od kterého je zakoupený návod. Vždy se jedná pouze o jeden kus či pár. V případě prodeje již nedude vyroben stejný šperk.

Jak jsem se zmínila, přestože se snažím vyrobit šperk kvalitně, tak se jedná především o módní doplněk, který nám doplňuje náš outfit. Bižuterii se nejvíce daří ve společnosti, na tanečním parketu nebo v hledišti divadla. Tam má svoje místo a tam svou nositelku nebo nositele opravdu zdobí.

Tyto šperky nepatří do vody, je proto žádoucí je před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují, stejně tak jako přímé slunce. 

Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné nejprve provést veškeré kosmetické úpravy a až následně se zkrášlit šperkem.

Naopak při návratu domů, je vhodné bižuterii odkládat jako první. Nejlépe do vhodných boxů nebo na speciální stojánky či háčky. Při svlékání byste totiž mohli poškodit nejen bižuterii, ale také svůj oděv.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží Vám dodám jako doporučený dopis, vždy dobře zabalené, většinou v bublinkové obálce. Poštovné uvádím jednorázově 75 Kč, tato cena zahrnuje i cenu balného.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Jana Vymazalová, IČ:61758248 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Janucha. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání. 

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2015.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím