Profil uživatele
JAPONIKA
Prodávající
Uh. Hradiště
Registrace: 28.7.2009

Vítejte ve světě krásy - ve světě nádherných šperků.

Ženy a šperky k sobě od pradávna patří. Krásné šperky a ženy vždy patřily k sobě. Každá se touží ozdobit jedinečným šperkem, aby se také tak cítila.Takový dárek potěší ženu každého věku.

 

Žena a šperk – to je nekonečný příběh.

Vítejte v mém obchůdku.

Jmenuji se Eva tvořím a vymýšlím šité šperky s korálků. Cokoli vytvářet je pro mne relax a odreagování. Ručními pracemi dobíjím baterky a čerpám pozitivní energii. Jsem členem klubu šitého šperku Fler Beadweaving Team je tam plno bezva holek které s čímkoli poradí. Fler Beadweaving Team - Klub šitého šperku .

Vytváření různých šperků je můj velký koníček, ale nemohu se samozřejmě srovnávat s profesionály, kteří se tím zabývají dlouho.

Jako asi každý mám ráda šperky a také je i nosím, jenže ani "obyčejná" bižuterie není zrovna nejlevnější. Po častém prohlížení internet. stránek jsem trochu zjistila jak jsou takové šperky vyrobeny. Zjistila jsem že to až tak složité není. No a tak začalo mé "piplání" s korálky. Nemohu říct, že bych až tak moc ušetřila, protože materiál na jejich tvorbu také není zrovna moc levný. Nicméně mě to, jak se říká, chytlo. Postupně se snažím zdokonalovat.

Budu ráda, když chvíle strávené v mé galerii budou pro vás příjemné a milé, přinesou vám třeba malou inspiraci, čím doplnit svou "klenotnici". Fler Beadweaving Team

Pokud vás některé mé výtvory zaujmou a potěší vaše oko i duši, budu moc ráda-stačí napsat na můj email.


 

Obrázky - Fantazie : 6

Způsob dopravy
česká pošta,doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
532070
27.7.2016 Nový náhrdelník který soutěžil v BOTB 2016.www.fler.cz/zbozi/nahrdel...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím