Profil uživatele
Jelenka
Prodávající
Zábřeh
Registrace: 16.2.2008

 Na Fleru jsem dosud jen nakupovala a ještě častěji se kochala, teď bych Vám chtěla nabídnou šperky vlastní výroby, a to především náramky z polodrahokamů.
 
 Má záliba v kamenech se projevila dřív než jsem začala pořádně chodit. Nenechala jsem prý ležet žádný kámen. Dnes z procházek nosí kamínky moji synové a já mám už dlouhá léta kapsy plné polodrahokamů, které střídám podle nálady a podle neduhů, které mě zrovna více či méně trápí.
 
 Kapsy jsou ale malé a občas dokonce chybí úplně, tak jsem si řekla proč ne náramky... Zkoušela jsem náramky ze zlomků, které jsou již poměrně dlouho běžně dostupné a cenově přátelské, ale bohužel taky dost nepohodlné. 
 
 Když jsem objevila kulaté korálky z polodrahokamů, naprosto mě uchvátily. Nejen že jejich nošení je o moc pohodlnější, ale většina kamenů v této podobě dostane větší šanci ukázat svou krásu, barevnost a taky možnost naši duši i tělo hýčkat svými blahodárnými účinky.
 
 První "léčivý" náramek jsem koupila zde, a pak ještě několik dalších. Pak jsem zjistila, že o moc větší radost a zábava je, když si je nakombinuji a poskládám z korálků sama.  Dlouho jsem si tvořila pro sebe a své kamarádky. Pak přišla výzva! Prý abych vytvořila "něco na bolavá záda", tak jsem začala o to víc hledat, číst a vymýšlet. Snad se to povedlo, a mám 1. nadšenou fanynku ;-)

 V poslední době tedy už nenosím kamínky z procházek domů, ale naopak je beru sebou a koupu v "živých" vodách, studánkách, potůčcích a vodopádech na úpatí Jeseníků, aby nejen ty moje ale i ten Váš byl očištěn a nabit, než k Vám dorazí.     
  
 Nicméně manipulaci se šperky se ani během balení nelze vyhnout a proto doporučuji co nejdříve si jakýkoliv léčivý šperk očistit a nabít a pak už pokud možno nenechat nikoho jiného na Vaše kameny sahat. 
 
 U každého mého šperku, který má nejen zdobit ale i pomáhat, vždy najdete stručný návod nejen s tím, co který kámen umí, ale i jak jej udržovat, aby Vám dělal co nejdéle radost.
     
 Šperky jsem se zde rozhodla nabízet, protože mi pomáhají a věřím, že by mohly i Vám! A pokud jste mezi mými kousky nenašli přesně to co hledáte a přesto Vás moje práce oslovila, ozvěte se! Pokusím se vyrobit ten Váš šperk...

Ať dělají radost! Jelenka

 A teď trochu praktických informací.
 
 Nejedná se o klasickou výdělečnou činnost, a proto nenabízím možnost, vrácení zakoupeného zboží ani klasickou záruční lhůtu. Zboží se snažím přesně popsat a především se snažím tvořit z kvalitních korálků a bižuterních komponentů (z obecného bižuterního kovu, ale i nerezové oceli a stříbra). Pokud přesto budete mít se šperkem jakýkoliv problém ozvěte se vnitřní poštou, určitě to nějak vyřešíme.
     
 Předem prosím o trpělivost, pokud nebudu reagovat hned, ale na počítač se dostanu většinou pouze ve večerních hodinách.  
     
 Objednávky považuji za závazné a pokud si je rozmyslíte dejte mi prosím, co nejrychleji vědět!  
     
 Zboží nezasílám na dobírku, ale až po uhrazení částky na můj účet:  
     
 277831093/0300   
      
 Balíčky posílám přes ČP dle jejich platného tarifu a to obvykle obratem, nejpozději do 5ti dnů od připsání platby.  
   
 Děkuji všem za pochopení a přeji příjemné nakupování:-))   
     
 Vaše Jelenka

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně (Šperky jsou dárkově baleny včetně stručného popisu do organzového sáčku. Na cestu k Vám jsou bezpečně baleny v bublinkové fólii a bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

 Objednávky považuji za závazné a pokud si je rozmyslíte dejte mi prosím, co nejrychleji vědět!  

 Všechny šperky obsahují stručný popis účinků a jsou dárkově baleny v organzovém sáčku. Na cestu k Vám jsou pečlivě baleny v bublinkové fólii a bublinkové obálce.
      
 Zboží nezasílám na dobírku, ale až po uhrazení částky na můj účet:  
     
 277831093/0300   
      
 Balíčky posílám přes ČP dle jejich platného tarifu a to obvykle obratem, nejpozději do 5ti dnů od připsání platby.  
   
 Děkuji všem za pochopení a přeji příjemné nakupování :-)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím