Domů Profil prodejce JIM design
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Fulnek-Děrné, ČR
  • 1257 prodaných kusů
  • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (45) 98%
Nadšenci: 206
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1257
Registrace: 2.9.2012
Město: Fulnek-Děrné
Stát: ČR

JIM design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Vítáme Vás ve světě korálků a drátků.
Jmenuji se Mirka a ráda bych Vám představila výtvory, které spolu se sestrou a dcerou vyrábíme. Název našeho obchůdku je JIM design. JIM jsou začáteční písmena křestních jmen naší trojky. Tedy Jana, Iva a Mirka. Každá z nás se zaměřila na tvořeníčko podle svého gusta. Janča a Ivča si oblíbily korálky a mě uhranuly drátky.
Naše výrobky jsou vyráběny z bižuterních korálků skleněných, akrylových, z voskových perel, drátkovaných korálků a postříbřených a kovových drátků a řetízků.
Snažíme se do našich výrobků zakorálkovat a zadrátkovat úsměv, který se nám vždycky vyloudí na tváři, když dokončíme výrobek a taky pocit potěšení, který máme, když nám někdo náš výtvor pochválí.
Ať se Vám procházka po našem obchůdku líbí a pokud si nějaký kousek vyberete a nebude Vám vyhovovat barevná kombinace, rozměry nebo budete chtít výrobek předělat na nealergizující materiál či byste chtěli dodělat náušnice nebo náramek apod. neváhejte napsat a domluvíme se.
Naše motto je „Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv“.
Tak Vám posíláme ÚsměvÚsměvÚsměv
 
 
OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ JE MOŽNÝ I V OSTRAVĚ
Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty, a to obvykle 3 dny od připsání peněz na účet. Vše je pečlivě zabaleno do bublinek a odesláno v obálce nebo balíčku. Při zasílání většího množství zboží (dle zkušeností to je 15 ks a více nebo těžší zboží, např. láhve) přepíšeme poštovné v objednávce na 130 Kč. Samozřejmě je možný i osobní odběr. V pracovním týdnu i v Ostravě. Informaci o osobním odběru prosím uveďte v objednávce, abychom neúčtovaly poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JIM design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--