Domů Profil prodejce jitkita
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 16 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 3849 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (985) 100%
Nadšenci: 3635
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3849
Registrace: 11.4.2009
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

jitkita

/ Prodávající
Novinky
978832
18.11.2021 Vloženy ocelové šperky s polodrahokamy

Vítám Vás u mne {#emotions_dlg.rose2}.  Udělejte si prosím pohodlí, uvařte si dobrou kávu nebo čaj a prohlížejte mé stránky. Věřím, že se Vám tu bude líbit.

V současné době jsem vytížená péčí o svou maminku a dvouletou dcerku proto prosím akceptujte dočasně omezenou nabídku :)  Vaše přání na zhotovení Vašeho doplňku mi však můžete psát. 

 ..Leave sparkle wherewer you go... 

Veškeré doplňky, šperky, a dárky vyrábím s radostí, láskou, neustále vymýšlím novinky, zdokonaluji výrobní technologie, a realizuji svoje fantastické představy.

 

collage

 

Ráda Vám vyrobím i šperk, doplněk, sadu šperků či doplňků, případně i svatební výzdobu na zakázku přímo k Vaším šatům, ve spolupráci s Vámi, Vaší kadeřnicí či vizážistkou.

 

Rozhovor se mnou z FlerMagu si můžete přečíst tady.

 

Výrobky skladem jsou ihned k odeslání po připsání úhrady.  V současné době prosím akceptujte u objednávek prodlouženou lhůtu pro výrobu Vaší zakázky (týden až dva). V případě že pospícháte na Vaši objednávku mi prosím pište včas. Děkuji.

 

 

 

Tiary a korunky pro Vás vyrábím z bižuterních komponentů, bižuterních drátů, pozinkovaného drátu, bižuterních lakovaných drátů, měděných drátů aj. Miluji broušené sklo, takže ve většině mé tvorby najdete české broušené korálky ze skla, české rokajly Preciosa, mačkané korálky a broušené akrylové korálky. Oblíbila jsem si také Toho korálky. Nedávno jsem také  mezi materiály pro výrobu šperků zařadila i chirurgickou ocel která má atest zdravotní nezávadnosti a přírodní polodrahokamy -  minerály. Velmi ráda je používám, protože mají své kouzlo a věřím na léčivé či ochranné vlastnosti řady z nich. Vnímám je jako talismany, jako drobné osobní radosti, které nám každý den můžou přinášet radost a štěstí.

 

Korunky a ostatní výrobky posílám pečlivě obalené tak aby cestou nedošlo k poškození. Snažím se je předat začištěné tak aby byly bezpečné. I přesto prosím korunky nedávejte na hraní příliš malým dětem, při hrubší manipulaci by se mohla uvolnit nějaká část a hrozilo by například případné vdechnutí příliš malých částí. Kouzelné hůlky a žezla jsou vyráběná taktéž zcela bezpečně s ohledem na jemnou dětskou ručičku.

Věřím, že Vám i Vašim blízkým budou korunky, diadémy, čelenky a šperky ode mne slušet. Budu velmi ráda, pokud mi zašlete fotografii s výrobkem ode mne, poslouží tak pro inspiraci ostatním zákazníkům a pomůže při výběru šperku pro jejich velký den.

 

Věřím, že se Vám má tvorba líbí a budu ráda za Vaše zprávičky :-)

 

Šperky a korunky jsou má autorská díla, proto prosím respektujte autorská práva. Mé fotografie prosím nekopírujte a neukládejte bez mého souhlasu.  Děkuji

{#emotions_dlg.rose2} 

 

 

Mé IČO: 88564771

Způsob dopravy
Korálkové korunky zasílám pečlivě obalené a v kartonové krabici, vytištěné fotografie zasílám taktéž vložené v kartonu. Všechny Vaše balíčky balím s láskou a opatrně, tak aby k Vám dorazily vpořádku. Prosím nenechávejte bižuterní výrobky na hraní dětem mladším než 3 let (nebezpečí vdechnutí malých částí)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od jitkita

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--