Profil uživatele
jitounek
Prodávající
Husinec-Řež
Registrace: 22.11.2009

     Jmenuji se Jitka a korálkový svět jsem objevila v období jara roku 2009 a od té doby se pomalu, ale jistě prolíná s mými mnoha dalšími koníčky a běžným životem (jen bych občas potřebovala dvojnásobnou kapacitu dne…). Začínala jsem u nejjednodušších projektů a postupně se prokousávám dalšími technikami, nejprve jako samouk, potom i s pomocí kurzů a hlavně jedné ochotné „korálkové duše“. Začalo mě bavit svoje výtvory nosit, bavilo mě vyrobit si šperk k určitému oblečení…

     Časem jsem ale zjistila, že všechno už neunosím, přesto touha něco vytvářet byla stále větší (nebojím se říct, že občas se tvůrčí nadšení blíží až k závislosti). Proto jsem se rozhodla nabídnout některé kousky k prodeji a udělat radost i jiným.  Bude mi tedy velkým potěšením, když se Vám u mě bude něco líbit. Pokud byste potřebovali např. jinou barvu, než je v nabídce, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou, zcela určitě se dohodneme i na jiném barevném provedení.

Zde je malá ukázka z mé práce...

Náušnice

Náramky

Náhrdelníky

Vlasové spony a další...

Kromě šperků občas i háčkuji, nabízím vám dětské bavlněné čepičky:

 

Děkuji Vám za Vaši návštěvu a budu se zase někdy těšit!

Jitka

 

 

TOPlist

(Od 10. 2. 2011)

Způsob dopravy
Zboží zasílám do dvou dnů od přijetí platby doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce nebo v balíčku zabalené v bublinkové fólii. Poštovné se řídí ceníkem České pošty. Při nákupu více kousků platíte jen jedno poštovné. Po dohodě je možné i osobní předání v Řeži nebo v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.