Domů Profil prodejce jmmoda
 • aktivní prodejce od r. 2009
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
 • Praha 9 - Koloděje, ČR
 • 10965 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2548) 100%
Nadšenci: 4508
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10965
Registrace: 9.6.2009
Město: Praha 9 - Koloděje
Stát: ČR
Důležitá informace: 1 Naše milé...v úterý a středu (19.-20.10.2021) máme pro Vás dárek - poštovné zdarma při objednávce skladového zboží ( nejedná se o došívání ) cena skladového zboží v objednávce v minimální hodnotě 499,- Kč...do objednávky lze přidat ke skladovému i jakékoliv jiné zboží. Jitka a Markéta jmmoda

jmmoda

/ Prodávající
Novinky
972844
18.10.2021 Naše milé...v úterý a středu (19.-20.10.2021) máme pro Vás dárek - poštovné zdarma při objednávce skladového zboží ( nejedná se o došívání ) cena skladového zboží v objednávce v minimální hodnotě 499,- Kč...do objednávky lze přidat jakékoliv jiné zboží. Jitka a Markéta jmmoda

Naše milé...v úterý a středu (19.-20.10.2021) máme pro Vás dárek - poštovné zdarma při objednávce skladového zboží ( nejedná se o došívání ) cena skladového zboží v objednávce v minimální hodnotě 499,- Kč...do objednávky lze přidat ke skladovému i jakékoliv jiné zboží. Jitka a Markéta jmmoda

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Podzimní novinky...právě vloženy...

 

 

 

  

--------------------------------------------------------------------------------------

Vážené a milé....

jelikož Česká pošta od 1.3.2019 rapidně zdražila své služby v oblasti balíků, budeme se i nadále snažit hledat nejschůdnější řešení -

poštovné u jednoho kusu zboží ( např. dámské tričko ) zůstává u nás na 69,- Kč. ( včetně balného ) - bude posláno jako doporučené psaní.

Pakliže budete objednávat více ks zboží - 2 trička, popř. jedny šaty - poštovné a balné bude činit cca 80,- Kč - bude posláno jako doporučené psaní.

Při nákupu 3 a více ks zboží budeme posílat balíček  za cenu 119,- Kč

V případě zájmu o zaslaní zboží cenným balíčkem  ( dražší poštovné ) - záleží vždy na dohodě. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat před objednávkou.

Děkujeme a přejeme Vám krásné dny.

Obyčejně ani na dobírku nezasíláme.

Jitka a Markéta

 

Vítejte v našem obchůdku jmmoda  

O našich výrobcích

 • Veškeré naše výrobky samy navrhujeme a šijeme je v naší dílně výhradně na profesionálních strojích. 
 • Používáme ověřené a pohodlné střihy a při výrobě preferujeme kvalitu nad kvantitou. Naše oblečení je proto nabízeno pouze v limitovaných edicích. 
 • Od prvotního návrhu, přes vlastní šití až po dokončení detailů dbáme na profesionální provedení. 
 • Preferujeme materiály od českých výrobců, ale nebráníme se ani kvalitnímu materiálu z dovozu.
 • Veškeré naše výrobky jsou zdravotně nezávadné a mají atest na výrobky pro děti do 3 let věku.
 • Naše kolekce průběžně doplňujeme a rozšiřujeme, aby si u nás vybral skutečně každý. 

O nás

Potkaly jsme se na střední škole a naše láska k dětem a kvalitnímu oblečení z nás udělala téměř jednovaječná dvojčata. Naše vzájemná souhra a důvěra nám dovoluje plnit si náš velký sen - vymýšlet a vytvářet oblečení, které doufáme potěší i Vás.


Od roku 2000 se snažíme pro Vás a Vaše (i naše) děti vytvářet kolekce pestrého, moderního a kvalitního oblečení a doplňků. Vždy nás nesmírně potěší, když se Vám naše práce a výrobky líbí. Největší odměnou (samozřejmě kromě velkého nákupu ☺) jsou pro nás Vaše hodnocení.


Děkujeme Vám za Vaši přízeň a jsme rády, že se s Vámi můžeme podělit o to, co nás baví. Díky Vám víme, že to, co děláme, má smysl.

Jitka & Markéta
jmmoda

Způsob dopravy
Vážené a milé.... jelikož Česká pošta od 1.3.2019 rapidně zdražila své služby v oblasti balíků, budeme se i nadále snažit hledat nejschůdnější řešení - poštovné u jednoho kusu zboží ( např. dámské tričko ) zůstává u nás na 69,- Kč. ( včetně balného ) - bude posláno jako doporučené psaní. Pakliže budete objednávat více ks zboží - 2 trička, popř. jedny šaty - poštovné a balné bude činit cca 80,- Kč - bude posláno jako doporučené psaní. Při nákupu 3 a více ks zboží budeme posílat balíček za cenu 119,- Kč. V případě zájmu o zaslaní zboží cenným balíčkem ( dražší poštovné ) - záleží vždy na dohodě. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat před objednávkou. Děkujeme a přejeme Vám krásné dny. Jitka a Markéta V případě zájmu nákupu ze Slovenska se milé dámy informujte prosím před objednávkou. Osobní odběr je po předchozí dohodě možný u nás v dílně v Benešově u Prahy. ( zdarma ) Obyčejně a na dobírku nezasíláme.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jmmoda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--