Domů Profil prodejce Johanka Lolness
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Ostrov, ČR
  • 7 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 66
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 21.7.2012
Město: Ostrov
Stát: ČR

Johanka Lolness

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
 
Ráda navštěvuji země začínající na samohlásku, procházím se po bleších trzích a fotím kliky.
Líbí se mi rozmanitost lidských tváří a jmen a hledání syntézy mezi nimi. Ve snech bdělých i nebdělých se často obklopuji Irskem a podzimem, ale v životě mám raději jaro.
Nejdůležitější je pro mě svoboda, kterou čerpám z rozličných vůní, pohledů a bezcílných výprav k obzoru, ale zejména z bezprostřednosti (nejen) svých dětí.
Líbí se mi, když kolíčky ladí s pověšeným prádlem, skákání do hromad listí, metamorfózy v objetí blízkých nebo v objetí sebe samotné.
Líbí se mi žít.
 
Všechnu takto nažitou energii vkládám mimo jiné do výroby šperků, které mají svůj vlastní příběh a se svou nositelkou ho dále vypráví.
 
Některé náušnice vznikly na mých cestách po Evropě, jiné za úplňku, nebo v první májovou noc. Nejsou sice čarovným talismanem, ale pro Vás se můžou stát více, než jen obyčejným šperkem.
 
Případného mačkala ctrl+alt+C na mých textech u výrobků stihne krutý trest Boží, Buddhův, Mohamedův a taky mu nasypu rezavé mravence do postele, až bude spát.
 
 
jájinka
 

Zboží Vám přijde po připsání zaplacené částky na účet v obálce a bublinkové fólii. Zasílám ho doporučeně, nebo nesu pěšmo, potažmo kolmo, vlakmo, i busmo za úplatek ve formě voňavé kávy nebo čaje. Letadlem nelétám!

 

Způsob dopravy
K dodání poštou, či osobním převzetím v krajinách kolem Karlových Varů. Uvedené poštovné platí při zaslání 1-2 ks náušnic.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Johanka Lolness

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--