Domů Profil prodejce jokersol
 • aktivní prodejce od r. 2014
  Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
 • Vysoké Mýto, ČR
 • 2142 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (214) 100%
Nadšenci: 1083
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2142
Registrace: 2.4.2014
Město: Vysoké Mýto
Stát: ČR
Důležitá informace: Eko, bio, světu friendly - dřevěná malovaná kolečka, dárkové pytlíčky a adventní kalendáře na celý život

jokersol

/ Prodávající
Novinky
1008927
23.5.2022 Dvoje šatičky pro maličké holčičky. Jednoduchý střih, pečlivá práce, a hlavně - mega pohodlí. K moři, na plovču, na zmrzku, kamkoliv. Od každých pouze 1 kus.
Krásný den!

 

. . .    V Í T E J T E   . . .

 

. . . . . . .

ŠIJEME PRO DĚTI. ŠIJEME TAK, ABY OBLEČENÍ OD NÁS NEBYLO JEN DALŠÍM KOUSKEM NA DNĚ SKŘÍNĚ, ALE ABY HO DĚTI NOSILY RÁDY , ČASTO A ABY JIM DLOUHO VYDRŽELO

AKTUÁLNĚ V NABÍDCE:

ORIGINÁLNÍ SUKÝNKY

  

POHODLNÉ ŠATY K CELOROČNÍMU VYUŽITÍ

 

ORIGINÁLNÍ BAREVNÁ A POHODLNÁ TRIČKA

NĚCO PARÁDY PRO NEJMENŠÍ

  

CELOROČNĚ I NÁMOŘNICKÉ OBLEČENÍ VŠEHO DRUHU

 

         

  

     

 OBLEČENÍ PRO SLEČNY (TUNIKY, ŠATY, SUKNĚ)

TVOŘÍME I PRO DOSPĚLÉ (NA PŘÁNÍ I LECCOS PĚKNÉHO UŠIJEME)

Z MOŘEM VYPLAVENÉHO DŘEVA (DRIFTWOOD)

 

     Foto: Petr Wagenknecht, Markéta Štrupová

 

Blue Girls - Jokersolí Modré holčičky vystrkují růžky. Napsali o nás v Marianne (2/2018), na Seznamu, v Blesku pro ženy, na Supermamy.cz, ve Vlastě...

O   o jokersolích "modrých holčičkách" jste mohli číst v příloze MFDnes

  

 

 

V NABÍDCE NAJDETE I DEKORACE TVOŘENÉ PŘEDEVŠÍM Z PŘÍRODNÍHO MOŘEM VYPLAVENÉHO DŘEVA, MALOVANÉ ORIGINÁLY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ A ORIGINÁLNÍ TEXTILNÍ ŠPERKY

       

 

     

 

 

        

 

        

. . . . . . .

tvoření je jako lék, dává nám všechno co milujeme: barvy, moře (možností), romantiku (večerů pod lampou  s jehlou v ruce...) a hlavně nekonečnou svobodu myšlenek, volby, směru

 

Je nám ctí, že jste k nám zavítali. Jednoznačně dobrá volba! Palec nahoru

  

Děkujeme!

Pavla a Jitka

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Když dostanu objednávku znamená to pro mě - a pro každého účastníka obchodního styku rovněž - (kromě radosti, samozřejmě), že ten kdo objednává si přečetl tyto podmínky a souhlasí s nimi. V témž okamžiku také vzniká kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím.
 2. Objednávky přijímám jakmile se dostanu k počítači - většinou mi to z balkonu netrvá déle než 30sekund. Někdy ovšem opouštím své 4 zdi a to potom takové potvrzení může trvat třeba i několik hodin. Nakonec ale potvrdím!
 3. Podrobnosti objednávky stejně jako zboží na přání/zakázku (v jiné velikosti, barvě apod) řeší prodávající s nakupujícím prostřednictvím vnitřní pošty. Ne vždy je možné všem požadavkům a přáním na vyhotovení zboží s jinými parametry než je v nabídce vyhovět. Prodávající má právo takovéto objednávky odmítnout.
 4. Dodací lhůty jsou uvedeny u jednotlivých položek. Pokud je zboží skladem bude odesláno do 3 dnů od obdržení platby. Pro zboží na zakázku/přání bude vždy dohodnut konkrétní dodací termín prostřednictvím vnitřní pošty. Prodávající bude informovat kupujícího o odeslání zboží rovněž vnitřní poštou.
 5. Kupující má právo do 14 dní od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Toto neplatí pro zboží vyrobené na přání/zakázku kupujícího. O případném vrácení zboží musí kupující ještě před jeho odesláním informovat prodávajícího. Vrácené zboží musí být ve stejném stavu v jakém jej kupující převzal. Musí být odesláno ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození při přepravě - za vhodné zabalení ručí kupující. Kupující rovněž hradí poštovné. Vracené zboží není možné posílat na dobírku. Prodávající vrátí kupujícímu peníze bezodkladně poté, co mu bylo vrácené zboží doručeno.
 6. Prodávající dělá co může, aby zboží bylo bezvadné. Pokud se i tak prokáže, že zboží má "vrozenou vadu", tudíž takovou, která byla patrna již při odeslání (což by se mohlo stát snad jen kdybych ztratila brýle...) , má zákazník plné právo na výměnu či opravu. Pokud ani jedno není možné, může odstoupit od kupní smlouvy.
 7. Zboží je odesláno prostřednictvím České Pošty. Poštovné je uvedeno u každé položky. Při objednání většího počtu položek se poštovné slučuje a konečné poštovné pak může být navýšeno podle konkrétní váhy a objemu odesílané zásilky. V takovém případě informuje o výši poštovného prodávající kupujícího vnitřní poštou.
 8. Platbu za zboží, poštovné a balné zašle kupující v českých korunách na účet prodávajícího (účet vedený u Airbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží až po obdržení platby. V případě, že se prodávajícímu vrátí nedoručená zásilka, může tuto poslat na požádání kupujícího znovu, ale až po připsání částky za nové poštovné na účet prodávajícího.
 9. Všechny osobní údaje slouží pouze pro potřebu uzavření Kupní smlouvy a realizaci obchodní transakce. Prodávající se zavazuje, že nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě nebo jinak zneužity.
 10. Bude mi velkým potěšením pokud nebudeme tyto Obchodní podmínky nikdy potřebovat, už vůbec ne k řešení případných sporů. Věřím, že k žádným nedojde a z mé strany pro to dělám maximum. Pokud je cokoliv co se Vám při obchodování se mnou nelíbí, napište mi to, prosím. Upřímně stojím o vaše názory, chválu i kritiku. Víc o tu chválu!

NOVÁ KOLEKCE JE NAFOCENÁ. VYBÍREJTE, PIŠTE, DOKUD MÁME Z ČEHO ŠÍT. JO, A KRÁSNÉ JARO!!!

Způsob dopravy
Zboží balím do plastových tašek/obálek tak, aby nemohlo dojít k poškození. Posílám doporučeně prostřednictvím České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od jokersol

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--