Zima bude tuhá. A chlupatá! Vybírejte dokud je z čeho :-)
Profil uživatele
jokersol
Prodávající
Vysoké Mýto
Registrace: 2.4.2014

V SOUTĚŽI FLERU/INSTINKTU O POSTUP NA KREATIVNÍ VÝSLUNÍ

BOJUJEME DÁL. O KAŽDÝ HLAS!

KAŽDÉHO  SI NESMÍRNĚ VÁŽÍME 

A MOC ZA NĚJ DĚKUJEME!!! 

 HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

https://www.fler.cz/soutez-instinkt?ref=lp

...

Blue Girls - Jokersolí Modré holčičky vystrkují růžky. Napsali o nás v Marianne (2/2018), na Seznamu, v Blesku pro ženy, na Supermamy.cz, ve Vlastě...

V pondělí 12/2 jste si o jokersolích "modrých holčičkách" mohli přečíst v příloze MFDnes

 

. . .    V Í T E J T E   . . .

 

. . . . . . .

MILUJEME DĚTI

     

    

     

 

  

 

... MOŘE ...

       

... BARVY ...

     

. . . . . . .

JSME ROMANTIČKY

        

. . . . . . .

 

ALE HLAVNĚ, ZE VŠEHO NEJVÍC, POTŘEBUJEME K ŽIVOTU SVOBODU

        

. . . . . . .

tvoření je jako lék, dává nám všechno co milujeme: barvy, moře (možností), romantiku (večerů pod lampou  s jehlou v ruce...) a hlavně nekonečnou svobodu myšlenek, volby, směru

 Aktuálně pro vás připravujeme jarní a letní kolekci.

Při vší skromnosti...je na co se těšit!

Je nám ctí, že jste k nám zavítali. Jednoznačně dobrá volba! Palec nahoru

  

Děkujeme!

Pavla a Jitka

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

  1. Když dostanu objednávku znamená to pro mě - a pro každého účastníka obchodního styku rovněž - (kromě radosti, samozřejmě), že ten kdo objednává si přečetl tyto podmínky a souhlasí s nimi. V témž okamžiku také vzniká kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím.
  2. Objednávky přijímám jakmile se dostanu k počítači - většinou mi to z balkonu netrvá déle než 30sekund. Někdy ovšem opouštím své 4 zdi a to potom takové potvrzení může trvat třeba i několik hodin. Nakonec ale potvrdím!
  3. Podrobnosti objednávky stejně jako zboží na přání/zakázku (v jiné velikosti, barvě apod) řeší prodávající s nakupujícím prostřednictvím vnitřní pošty. Ne vždy je možné všem požadavkům a přáním na vyhotovení zboží s jinými parametry než je v nabídce vyhovět. Prodávající má právo takovéto objednávky odmítnout.
  4. Dodací lhůty jsou uvedeny u jednotlivých položek. Pokud je zboží skladem bude odesláno do 3 dnů od obdržení platby. Pro zboží na zakázku/přání bude vždy dohodnut konkrétní dodací termín prostřednictvím vnitřní pošty. Prodávající bude informovat kupujícího o odeslání zboží rovněž vnitřní poštou.
  5. Kupující má právo do 14 dní od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Toto neplatí pro zboží vyrobené na přání/zakázku kupujícího. O případném vrácení zboží musí kupující ještě před jeho odesláním informovat prodávajícího. Vrácené zboží musí být ve stejném stavu v jakém jej kupující převzal. Musí být odesláno ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození při přepravě - za vhodné zabalení ručí kupující. Kupující rovněž hradí poštovné. Vracené zboží není možné posílat na dobírku. Prodávající vrátí kupujícímu peníze bezodkladně poté, co mu bylo vrácené zboží doručeno.
  6. Prodávající dělá co může, aby zboží bylo bezvadné. Pokud se i tak prokáže, že zboží má "vrozenou vadu", tudíž takovou, která byla patrna již při odeslání (což by se mohlo stát snad jen kdybych ztratila brýle...) , má zákazník plné právo na výměnu či opravu. Pokud ani jedno není možné, může odstoupit od kupní smlouvy.
  7. Zboží je odesláno prostřednictvím České Pošty. Poštovné je uvedeno u každé položky. Při objednání většího počtu položek se poštovné slučuje a konečné poštovné pak může být navýšeno podle konkrétní váhy a objemu odesílané zásilky. V takovém případě informuje o výši poštovného prodávající kupujícího vnitřní poštou.
  8. Platbu za zboží, poštovné a balné zašle kupující v českých korunách na účet prodávajícího (účet vedený u Airbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží až po obdržení platby. V případě, že se prodávajícímu vrátí nedoručená zásilka, může tuto poslat na požádání kupujícího znovu, ale až po připsání částky za nové poštovné na účet prodávajícího.
  9. Všechny osobní údaje slouží pouze pro potřebu uzavření Kupní smlouvy a realizaci obchodní transakce. Prodávající se zavazuje, že nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě nebo jinak zneužity.
  10. Bude mi velkým potěšením pokud nebudeme tyto Obchodní podmínky nikdy potřebovat, už vůbec ne k řešení případných sporů. Věřím, že k žádným nedojde a z mé strany pro to dělám maximum. Pokud je cokoliv co se Vám při obchodování se mnou nelíbí, napište mi to, prosím. Upřímně stojím o vaše názory, chválu i kritiku. Víc o tu chválu!
Způsob dopravy
Zboží balím do plastových tašek/obálek tak, aby nemohlo dojít k poškození. Posílám doporučeně prostřednictvím České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
699180
15.2.2018 Chcete se zasmát?
https://www.fler.cz/blog/...
já se při psaní bavila báječně :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.