Profil uživatele
jsem.studio
Prodávající
Brno
Registrace: 17.11.2013

Tvoříme srdcem a 3D tiskárnou. Vynalézáme a zkoušíme nové věci, postupy a technologie. Baví nás přicházet s nápady a zlepšeními, které jsou inspirací pro ostatní tvůrce v neomezeném světě 3D tisku.

Těší nás, že jste zavítali na náš profil. Můžete u nás najít naušnice, různé náhrdelníky, vtipné žárovky, brožičky.

♥♥♥♥

 

 

 

tiskárna při práci:

Jsem tvoří hlavně šperky a žárovky tištěné na 3D tiskárně. Šperky jsou založené na průhlednosti a neobvyklém třpytu vytištěného materiálu, Jsou lehoučké a dostatečně odolné pro běžné nošení.Tvary hledáme tak, aby byly zajímavé a originální na pohled a příjemné na nošení. Chceme aby byly naše šperky nápadné a lehce extravagantní, ale zároveň i vhodné k dennímu nošení a aby se daly dobře kombinovat s různým oblečením. Od počátku také musíme dávat pozor, aby vymyšlený tvar bylo možné vytisknout. Některé tvary se totiž mohou při tisku začít bortit, nebo ohýbat.

♥Jakmile tužka načrtne první linku, začíná proces tvorby, který linkou i končí. Jen už ne linkou kreslenou, ale tištěnou.

♥Když jsme se skicou na papíře spokojení, vytvoříme podle ní návrh v počítači. Nejprve vymodelujeme základní tvar a pak k němu přidáme další části. Ty pomáhají výrobek správně vytisknout, ale z hotového polotovaru se nakonec odstraní.

♥3D model potom zpracuje počítač, který ho pomocí speciálního programu rozřeže na malé vrstvičky a vypočítá, jak má být výrobek tištěn. Výsledkem je prapodivná změť čísel, s nimiž si už umí poradit 3D tiskárna.

♥Samotný tisk probíhá tak, že z tiskové trysky je vytlačována tenoučká linka roztaveného plastu, který rychle chladne a tuhne. Tak je možné na sebe nanášet  jednotlivé vrstvičky do té doby, než je celý tvar hotový. 3D tisk je poměrně zdlouhavý, může trvat desítky minut i několik hodin. Záleží na velikosti.

♥Po vychladnutí polotovar z tiskárny vyjmeme a začneme ho ručně opracovávat. Zkontrolujeme, jestli se při tisku nevloudila nějaká chybička, očistíme tvar od počáteční a zakončovací části a začneme ho kombinovat s doplňky,  například se stuhami, drátky, šňůrkami atp. 

♥Na přání můžeme indviduálně nakombinovat barvy, případně provést i jiné drobné změny na nabízených výrobcích. 

Jsme designéři, kutilové, výtvarníci, manželé a rodičové dvou děťátek.

Jolana Vodička Šornerová
Absolventka VŠVU v Bratislavě.
Návrhářka tvarů, barevných kombinací a doplňků, malířka akvarelů, fotografka výtvorů i rodinných fotografií. Učí na střední umělecké škole, organizuje rodinu, nakupuje, někdy vaří, běhá po lesích, příležitostně píše blog a tvoří hračky pro děti.
Od jak živa tíhne k umění, designu, porcelánu a zasněženým krajinám.

Jindřich Vodička
Absolvent VŠUP v Praze.
Navrhuje žárovky a tvary šperků, stará se o většinu technických věcí, které výroba obnáší. Je nadšenec počítačů a nových technologií, staví chatičku pro rodinu, opravuje a lepí vše co se doma porouchá. Jinak se zabývá interaktivním designem a reklamou.

 ♥♥♥♥

 

malé akvarelové obrázky  https://www.fler.cz/u-vodicek

♥♥♥♥

Způsob dopravy
Zboží odesíláme českou poštou. Pečlivě zabalené v dárkových sáčcích vložených do bublinkami vystlané papírové krabičky. Zboží odesíláme do týdne od přijetí částky na účet. Cena za poštovné zahrnuje i balení.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
687421
4.1.2018 Z důvodu dokončování našeho domečku a stěhování zavíráme "obchůdek" a znovu otevřeme hned, jakmile přestěhuje pracovní stůl a 3d tiskárnu. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný nový rok! JJ
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.