Domů Profil prodejce Ka.te
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Dolní Újezd, ČR
  • 50 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 50
Registrace: 7.11.2011
Město: Dolní Újezd
Stát: ČR

Ka.te

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj,

vítám Vás na mých stránkách. Najdete zde ručně vyrobené dřevěné truhličky a pokladničky. Vyrábíme je v různých barevných odstínech, s lesklým nebo matným lakem a většinou se zlatým nebo stříbrným kováním. Jejich šířka bývá v rozmezí zhruba 12 - 24 cm, čemuž proporcionálně odpovídají výška a hloubka. Menší truhličky mají zámek na klíček, k větším s petlicí posílám samostatný zámeček. Truhlička může mít i otvor na vhazování mincí. Truhličky jsou vyráběny v nekuřáckém prostředí.

Osobní ráz truhličkám dodavá ručně vypalovaný nápis nebo obrázek, např. datum svatby, letopočet, jméno nebo třeba logo (pro inspiraci doporučuji prohlédnout i sekci prodané zboží).

Je možné se i domluvit na vyrobení truhličky podle Vašich představ, tzn. upravit velikost (do určité maximální velikosti), zvolit barvu, kování a způsob zavírání.

Výrobky, u kterých je uvedeno k dodání ihned, jsou připraveny k odeslání. Ostatní, vč. truhliček s nápisem nebo obrázkem, mají dodací dobu delší, protože je třeba je nanovo vyrobit.

 

Objednávky zasílám podle domluvy Českou poštou nebo PPL.

 

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ka.te

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--