Více než výrazné slevy na spoustu věcí z důvodů stěhování !!
Profil uživatele
kačabla
Prodávající
Praha 9 - Vysočany
Registrace: 29.5.2008

 

S hlínou jsem se setkala již ve školce. V paměti mi zůstala zastrčená vzpomínka na vázičku z nepálené hlíny na slaměnky, kterou jsme vyráběly pro radost maminkám, nejspíše k nějakému tomu MDŽ. Vztah ke keramice jsem získala na základní škole s rozšířenou výukou výtvarné výchovy a o šest let později se rozhodla dodělat si výuční list jako umělecký keramik. Nastoupila při práci na školu a postupem času začala i keramiku lektorovat.

Hlínu jsem si vybrala, protože je prostorová, pro mne uchopitelná, tvárná a má v sobě energii. Je fyzicky přítomná a proto ji můžu použít abych své sny převedla z duchovní oblasti do fyzické reality. Ráda tvořím se šamotové hlíny, která má větší plastičnost a hrubší povrch. Glazury používám většinou jen na detaily či užité věci a vypaluji na vysokou teplotu, při které hlína krásně vynikne. Ráda obtiskávám věci do hlíny a zanechávám otisky.

V mé galerii naleznete především hodiny, vázy, mísy a další užité věci. Každý kus je originál, jak už to u ruční práce bývá.

 

 

 

Způsob dopravy
Pečlivě zabalené v bublinkaté folii a kartonu. Možnost osobního převzetí v Praze, Mladé Boleslavi, Kolíně a Kutné hoře.
Obchodní podmínky

Ke každé objednávce vystavuji elektronickou fakturu, kterou si můžete sami vytisknout.

V případě jakéhokoliv problému při nákupu, nejasností, nespokojenosti se zbožím apod. mě prosím kontaktujte vnitřní poštou. Určitě vše vyřešíme.  

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
843434
9.11.2019 Připluly velryby..
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím