Více než výrazné slevy na spoustu věcí z důvodů stěhování !!
Profil uživatele
kačabla
Prodávající
Praha 9 - Vysočany
Registrace: 29.5.2008

 

S hlínou jsem se setkala již ve školce. V paměti mi zůstala zastrčená vzpomínka na vázičku z nepálené hlíny na slaměnky, kterou jsme vyráběly pro radost maminkám, nejspíše k nějakému tomu MDŽ. Vztah ke keramice jsem získala na základní škole s rozšířenou výukou výtvarné výchovy a o šest let později se rozhodla dodělat si výuční list jako umělecký keramik. Nastoupila při práci na školu a postupem času začala i keramiku lektorovat.

Hlínu jsem si vybrala, protože je prostorová, pro mne uchopitelná, tvárná a má v sobě energii. Je fyzicky přítomná a proto ji můžu použít abych své sny převedla z duchovní oblasti do fyzické reality. Ráda tvořím se šamotové hlíny, která má větší plastičnost a hrubší povrch. Glazury používám většinou jen na detaily či užité věci a vypaluji na vysokou teplotu, při které hlína krásně vynikne. Ráda obtiskávám věci do hlíny a zanechávám otisky.

V mé galerii naleznete především hodiny, vázy, mísy a další užité věci. Každý kus je originál, jak už to u ruční práce bývá.

 

 

 

Způsob dopravy
Pečlivě zabalené v bublinkaté folii a kartonu. Možnost osobního převzetí v Praze, Mladé Boleslavi, Kolíně a Kutné hoře.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
773335
15.12.2018 Ještě tento týden možné osobní předání v Praze !
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím