Domů Profil prodejce kajka_78
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Dolni Bousov, ČR
  • 59 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (58) 100%
Nadšenci: 34
Aktivita: aktivní
Prodáno: 59
Registrace: 30.10.2011
Město: Dolni Bousov
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 11.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

kajka_78

/ Prodávající
Novinky
163228
17.7.2013 Hezký den, nelekejte se, pouze změna profilu, vše ostatní zůstává:-)

KRÁSNÝ DEN, FLÉROVÍ POUTNÍCI,

Vydechněte a odpočiňte si, osvěžte se stabilní a hlubokou energií kamenů. Miluji je a vnímám jejich vnitřní život, proto si dovoluji nabídnout Vám šperky s vnitřním posláním, které mohou obohatit váš život i hlouběji, než esteticky:-)

Šperky na míru dle Vašeho data narození. Kameny kombinuji podle potřeby budoucího majitele na základě svých znalostí a schopností. Vylaďte se pomocí energie minerálů, které odjakživa patřily mezi léčebné prostředky a doprovázely člověka.
Dle množství a velikosti kamenů zhotovuji náhrdelníky či sady dle vaší volby v rozmezí 200-500Kč. Na ceně závisí velikost a množství kamenů a podrobnost numerologického rozboru + vždy čas potřebný k "vyladění" se na budoucího majitele a vytvoření té nejlepší kombinace minerálů. Sami si zvolíte v jaké cenové kategorii si šperk či sadu přejete. Jakákoli konzultace je možná přes email. Přeji krásné dny!

Cínované šperky: Nepovažuji se za vyloženě manuálně zručného člověka a obdivuji s úctou práci mnohých z vás, nicméně když se mi něco moc moc líbí, musím si to vyzkoušet. Tak to bylo s panenkami z rouna a teď s cínováním. Velmi mě zaujala svoboda, kterou tato technika umožňuje při práci s kameny. Pár popálenin za to stojí:-)

Všechny minerály očišťuji energií Reiki, aby k Vám přišly bez vnějších vlivů, které posbíraly cestou. Pokud si vyberete z již vyrobených, mohu daný šperk naimpregnovat energií Reiki pro Vás. S Reiki pracuji i jiným způsobem, napište si:-)

 

Způsob dopravy
Doporučená zásilka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kajka_78

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--