květen - červen17 - 14
Společná výstava obrazů Blanky Brožové, šperků a plastik šperkařky Aleny Štukavcové Doležalové
Na hraně obskurnosti - Praha
květen21 - 25
květen26
Jarní Flerjarmark v Berouně, sobota 26.května 2018, 9:00-16:00, Muzeum Českého krasu, Husovo náměstí 87, Beroun 
květen26 - 27
Staňte se součástí druhého letošního Praguemarketu, který představí návštěvníkům Prahy kreativní tvorbu více než 50 především lokálních designérů. 
Praguemarket /6/ JARO
květen26 - 27
Rádi bychom Vás pozvali na Májový Fler jarmark konaný na vnitřním nádvoří Teplického zámku při zahájení 864. Lázeňské sezony v Teplicích. Naleznete jej u hlavní scény nad Ptačími schody. Nabídneme Vám originální ručně vyráběné výrobky více než dvaceti prodejců z...
Májový flerjarmark Teplice
květen26
Srdečně Vás zveme na STAROČESKÝ JARMARK s bohatým doprovodným programem a večerním koncertem, který se bude konat v sobotu 26. 5. 2018 od 13:00 do 22:00 v okolí kostela Sv. Bartoloměje a na farní zahradě v Praze 14 - Kyje.
STAROČESKÝ JARMARK 2018 V PRAZE - KYJÍCH
červen2
ádi bychom Vás pozvali na Hravý a tvořivý FLER JARMARK, aneb dětský den s Radostným domem, který se koná v zahradě a vnitřních prostorách Oblastního muzea v Mostě. V těchto prostorách bychom Vám velice rádi nabídli originální ručně vyráběné výrobky více než padesáti...
Hravý a tvořivý flerjarmark v Mostě
červen9 - 10
Představte svou tvorbu návštěvníkům Prahy. 50 lokálních i zahraničních designérů, autorská móda a skvělý street food to je dubnový Praguemarket.
Praguemarket /7/ LÉTO
červen15
Půle června - čas vybavit se na prázdniny módními doplňky, i radost dělajícími zbytnostmi. Čas dokoupit si dekorace pro příjemně strávený čas na chalupě či chatě. Čas na chvíli zpomalit a pokochat se pohledem na um tří desítek lokálních výrobců.    
Flerjarmark na Horním náměstí v Olomouci
červenec7 - 8
Prodávejte na Praguemarketu a představte své výrobky kousek od Václavského Náměstí v Praze.
Praguemarket /8/ LÉTO
1/1