Profil uživatele
kameník
Prodávající
Praha
Registrace: 8.2.2009

 

Zdravím všechny návštěvnice a návštěvníky mého malého obchůdku!

Vyrábím autorské šperky z přírodních polodrahokamů, vltavínů, jantaru a říčních perel v kombinaci se stříbrem  nebo pozlaceným stříbrem (reg. č. na Puncovním úřadu 7596). Vyrábím především přívěsky, náušnice, náramky a náhrdelníky.

Vystavené šperky Vám mohu dle Vašeho přání, pokud je to možné, přizpůsobit (délka náramků, počty nebo druh zavěšených kamenů na náušnicích). Pokud to povaha materiálu dovolí, mohu zhotovit komplety (k vystaveným přívěskům vyrobit náušnice, k náramkům náhrdelník...). K přívěskům je možné na přání doplnit stříbrné řetízky.

Náušnice a přívěsky jsou standardně baleny v plastové krabičce s polštářkem a průhledným víčkem. 

Seznam puncovních značek dle puncovního zákona:

 

 

 Zvu Vás také do profilu unakit vytvořeného společnými silami mé manželky malirkyne a mými, kde vystavujeme mj. originální nerezové vyřezávané šperky a akvarely a olejomalby.

 

 

 Pro zájemce o přiřazení drahých kamenů dle zvěrokruhu:

Drahé kameny zvěrokruhu

 

V Praze je po dohodě možné i osobní předání, a to po předchozím zaplacení za zboží na účet prodejce.

Podle zákona o EET je prodávající povinen evidovat v EET a vystavovat EET účtenku - ať už v elektronické podobě (poslání e-mailem) nebo v tištěné podobě u všech plateb s výjimkou převodu z účtu na účet, vkladu na účet a dobírky na účet. Pokud budete tedy platit např. kartou on-line, PayPalem nebo v hotovosti při osobním převzetí, vztahuje se na tyto typy plateb následující:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Způsob dopravy
Doporučeným dopisem nebo jako cenné psaní. Šperky jsou zabalené v bublinkové fólii. Při současné objednávce u prodejců: kameník, unakit a malirkyne účtujeme jen jedno poštovné. V Praze je po dohodě možné i osobní předání.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejců kameník, unakit, malirkyne. Obchodní podmínky stanovují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Prodávající se přijetím objednávky zavazuje postupovat ve shodě s těmito obchodními podmínkami.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky od nakupujícího provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován systémem Fleru.

2.2 Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky nakupujícího prodávajícím. Poté je nakupující povinen bez zbytečného odkladu zaplatit příslušnou částku za zboží a poštovné na účet prodávajícího (číslo účtu bude nakupujícímu zobrazeno systémem internetového obchodu).

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován systémem Fleru.

2.4. Při objednávce nakupujícího u prodávajícího prodávající zpracovává údaje zákazníka (jméno a příjmení, adresu, telefon, detaily objednávky) výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží v souladu s GDPR.

  1. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může v souladu s novým občanským zákoníkem do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit (i bez udání důvodu) a zboží vrátit. Toto ustanovení se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Nebude-li zboží splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží (včetně účtovaného poštovného od prodávajícího ke kupujícímu - v souladu s novým občanským zákoníkem) bude po přijetí vraceného zboží prodávajícím kupujícímu zaslána bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zpět na účet, ze kterého platba přišla (pokud mezi tím kupující neuvedl jiné číslo účtu).

3.5 Náklady spojené s přepravou vraceného zboží od kupujícího zpět k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vadu. Dodá-li zboží, které má vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena faktura, která slouží zároveň jako záruční list.

  1. Dodací podmínky

5.1 Zboží je po zaplacení odesíláno ve vhodném obalu Českou poštou jako doporučené zásilka, cenné psaní nebo balík do ruky (podle druhu a ceny zboží).  V případě současné objednávky od dvou nebo tří z prodejců kameník, unakit a malirkyne je účtováno jen jedno poštovné.

Osobní převzetí je možné po dohodě na Praze 4 - Hájích, nebo jinde dle dohody, a to po předchozím zaplacení částky za zboží na účet prodejce. V případě osobního převzetí je poštovné 0 Kč.

Obchodní podmínky jsou platné od 22. 5. 2018

kameník, unakit, malirkyne

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
812550
7.6.2019 Stříbrný přívěsek fazetovaný žlutý jantar s červeným korálem:
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím