Profil uživatele
unakit
Prodávající
Praha
Registrace: 19.5.2010

 

 

_____________________________________________________________

 

Vítejte v naší prodejní galerii.

Jmenujeme se Alexandra a Zdeněk.

Alexandra vystudovala v Ateliéru klasické malby na pražské AVU. Zdeněk se dlouhá léta věnuje výrobě šperků. Spolu jsme vytvořili tento tvůrčí profil, kde nabízíme:

- obrazy: akvarely, oleje a akryly

- malované nerezové šperky

image

- vyřezávané šperky z nerezové antialergenní oceli

- ručně malované šperky z bukového dřeva

- magnety a zrcátka, jejichž grafické motivy vycházejí z Alexandřiných olejomaleb

 

Obrazy

Všechny nabízené obrazy jsou ručně malované originály. Akvarely jsou na profesionálních akvarelových deskách nebo papírech. Olejomalby a akryly na plátnech většinou natažených na slepých rámech.  Některé malby zde najdete už i zarámované v dřevěných rámečcích.

Ať už si vyberete nějaký kousek pro sebe nebo jako dárek pro své blízké, budete mít něco, co zaručeně nikdo jiný nemá. Věříme, že takový originál může člověku udělat větší radost než mnohokrát zkopírovaná a vytištěná reprodukce.

Barevnost obrazů se může mírně lišit podle nastavení konkrétního monitoru.

Pokud se chcete na něco zeptat, prosím, neváhejte :-), vnitřní pošta Fleru je Vám k dispozici.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru toho svého originálního obrázku. 

malirkyne a kameník

_____________________________________________________________

Při současné objednávce u prodejců: unakit, kameník a malirkyne účtujeme jen jedno poštovné.

 

V Praze je po dohodě možné i osobní předání, a to po předchozím zaplacení za zboží na účet prodejce.

Podle zákona o EET je prodávající povinen evidovat v EET a vystavovat EET účtenku - ať už v elektronické podobě (poslání e-mailem) nebo v tištěné podobě u všech plateb s výjimkou převodu z účtu na účet, vkladu na účet a dobírky na účet. Pokud budete tedy platit např. kartou on-line, PayPalem nebo v hotovosti při osobním převzetí, vztahuje se na tyto typy plateb následující:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Galerie některých mých akvarelů, které už nemám v aktuální nabídce:

 

  

Způsob dopravy
Českou poštou - doporučeně; cenné psaní; cenný balík, balík do ruky (podle druhu a ceny zboží). Balení zboží - ve vhodném obalu, který brání poškození zboží, v rámci možností používáme ekologické recyklované obaly.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejců kameník, unakit, malirkyne. Obchodní podmínky stanovují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami. Prodávající se přijetím objednávky zavazuje postupovat ve shodě s těmito obchodními podmínkami.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky od nakupujícího provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován systémem Fleru.

2.2 Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky nakupujícího prodávajícím. Poté je nakupující povinen bez zbytečného odkladu zaplatit příslušnou částku za zboží a poštovné na účet prodávajícího (číslo účtu bude nakupujícímu zobrazeno systémem internetového obchodu).

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován systémem Fleru.

2.4. Při objednávce nakupujícího u prodávajícího prodávající zpracovává údaje zákazníka (jméno a příjmení, adresu, telefon, detaily objednávky) výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží v souladu s GDPR.

  1. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může v souladu s novým občanským zákoníkem do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit (i bez udání důvodu) a zboží vrátit. Toto ustanovení se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Nebude-li zboží splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží (včetně účtovaného poštovného od prodávajícího ke kupujícímu - v souladu s novým občanským zákoníkem) bude po přijetí vraceného zboží prodávajícím kupujícímu zaslána bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zpět na účet, ze kterého platba přišla (pokud mezi tím kupující neuvedl jiné číslo účtu).

3.5 Náklady spojené s přepravou vraceného zboží od kupujícího zpět k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vadu. Dodá-li zboží, které má vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena faktura, která slouží zároveň jako záruční list.

  1. Dodací podmínky

5.1 Zboží je po zaplacení odesíláno ve vhodném obalu Českou poštou jako doporučené zásilka, cenné psaní nebo balík do ruky (podle druhu a ceny zboží).  V případě současné objednávky od dvou nebo tří z prodejců kameník, unakit a malirkyne je účtováno jen jedno poštovné.

Osobní převzetí je možné po dohodě na Praze 4 - Hájích, nebo jinde dle dohody, a to po předchozím zaplacení částky za zboží na účet prodejce. V případě osobního převzetí je poštovné 0 Kč.

Obchodní podmínky jsou platné od 22. 5. 2018

kameník, unakit, malirkyne

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
842974
8.11.2019 Dnes 15% sleva na všechny obrazy v rámci kampaně!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím