Domů Profil prodejce Kami-materiál
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Ostrava, ČR
  • 2123 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (173) 100%
Nadšenci: 136
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2123
Registrace: 10.3.2011
Město: Ostrava
Stát: ČR

Kami-materiál

/ Prodávající
Novinky
1076144
11.10.2023 DOVOLENÁ
Případné objednávky budou odesílány po 22.10.2023

 

Zdravím Vás,

tenhle obchůdek nabízí materiál-minerály a další zboží k výrobě šperků,

jedná se o přebytky, které nevyužiji ve své tvorbě.

Hotové šperky najdete na mém prvním profilu KamilaL

Pokud si objednáte z obou obchůdků najednou-platíte jen jedno poštovné.

Kamila.

 

     Zasláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami  

 

 

  

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky

Kamila Lutišanová

IČ:68197411

 

1Preambule

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále též VOP) platí pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/kamilal a www.fler.cz/kami-material. který je provozován Kamila Lutišanová, IČ:68197411.

Tyto VOP upravují vztahy mezi Kupujícím a Prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi Kamila Lutišanová, IČ:68197411 (dále jen „Prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „Kupující“).

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.

Kupující podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jejichž nedílnou součást tvoří reklamační řád, a že s nimi souhlasí.Kupující  možnost se seznámit s těmito VOP.

2Definice

Prodávající splní dodávku zboží předáním dopravci (Česká Pošta).Dostupnost produktu je uvedena vždy v detailu tohoto produktu. Dodací lhůta je závislá na dostupnosti produktu, platebních podmínkách a podmínkách dodání. V běžných případech zboží expedujeme do 2 pracovních dní od uhrazení plné výše kupní ceny.Společně se zásilkou obdrží Kupující daňový doklad/fakturu.Dodací lhůta začíná u zboží běžet až od úplného zaplacení kupní ceny, tj. od připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.Prodávající akceptuje následující dodací podmínky:

V případě výměny zboží ve lhůtě 14-ti dnů od zakoupení zboží jsou Kupujícímu účtovány náklady na poštovné, a to při každém jednotlivém zaslání zboží směrem ke Kupujícímu.

V případě vrácení zboží Kupujícím Prodávajícímu do 14-ti dnů hradí náklady na poštovné Kupující.

3Záruka a servis

Záruční doba 12 měsíců.

Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla nižší cena sjednána.

Jde-li o věci použité, neodpovídá Prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí Kupujícím.

Pro uplatnění záruční opravy je potřebné předložit pořizovací doklad (účtenka, faktura,). V případě zaslání zboží Prodejci je nutné zboží zabalit pro přepravu takovým způsobem, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Prodávající poskytuje Kupujícím pozáruční servis. V případě zaslání zboží Prodejci je nutné zboží zabalit pro přepravu takovým způsobem, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.Opravené zboží bude Kupujícímu zasláno Českou poštu.

4Reklamační řád

V případě, že se v průběhu záruční doby vyskytne vada, má Kupující, v závislosti na povaze této vady, při uplatnění záruky následující práva:

v případě vady odstranitelné:

a.) právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady

b.) právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné

c.) v případě nemožnosti postupů uvedených v bodech a.) a b.) má právo na odstoupení od kupní smlouvy

v případě vady neodstranitelné:

a.) právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy

Reklamace se nevztahují na případy:

vznikla-li závada nebo poškození prokazatelně nesprávným užíváním Kupujícího,prokazatelných nedovolených zásahů do zboží na vady, které vznikly běžným opotřebením zboží se stanovenou lhůtou použití dle zvláštních právních předpisů, pokud je taková reklamace uplatňována po uplynutí této lhůty.

5Ukončení smlouvy

Vzhledem k charakteru uzavření kupní Smlouvy prostřednictvím komunikace na dálku,má Kupující, který je spotřebitelem, právo odstoupit od této Smlouvy bez jakékoli sankce ve lhůtě 14-ti dnů od převzetí zboží. V případě výše uvedeného odstoupení od smlouvy bude Prodávajícím zaslána kupní cena na bankovní účet Kupujícího, který za tímto účelem Kupující Prodávajícímu sdělí.Prodávající má právo odstoupit od Smlouvy v případě, kdy Kupující neuhradí plnou výši kupní ceny ve lhůtě 30-ti dnů ode dne uzavření kupní Smlouvy.

6Závěrečná ustanovení

Kupující umožní Prodávajícímu plnění povinností v souladu se Nabídkou/Smlouvou, k čemuž vyvine veškerou potřebnou součinnost.Kupující bude neprodleně informovat Prodávajícího o změně svých identifikačních údajů,a to nejpozději do 5 pracovních dnů ode dne, kdy taková změna nastala.Strany se zavazují, že vynaloží maximáln íúsilí na smírné řešení veškerých sporů vzešlých ze Smlouvy a/nebo VOP nebo v souvislosti s nimi.

Tyto VOP nabývají platnosti a účinnosti dne 1.1.2014 a jsou k dispozici taktéž na internetových stránkách Prodávajícího. Tyto VOP je Prodávající oprávněn kdykoliv změnit. VOP pak pozbývají platnosti a účinnosti dnem nabytí účinnosti VOP pozdějších.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce,při objednávce nad 600.-kč posílám zboží jako cenné psaní a tím pádem poštovné zvyšuji na 90.-kč. Na Slovensko (po zvýšení poplatků České pošty) je základní poštovné 140.-kč,při objednávce nad 800.-kč zvyšuji poštovné na 200.- NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kami-materiál

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--