Domů Profil prodejce Kapli
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 53 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 188
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 3.11.2011
Město: Brno
Stát: ČR

Kapli

/ Prodávající
Novinky
792664
7.3.2019 Soutěž v klubu Podpořme své prodeje https://www.fler.cz/blog/... . Najdete tu můj náhrdelník https://www.fler.cz/zbozi... Děkuji za nahlédnutí!

Vítejte v jednom z mých obchůdků! Tady najdete tepané šperky, mé malované sklo můžete okouknout na Kapli 2

              

 

                                                KATEGORIE

NÁHRDELNÍKY      NÁUŠNICE      PRSTENY      PŘÍVĚSKY      NÁRAMKY

 

Tvořím pro radost z této činnosti, ale obrovskou motivací je pro mě hlavně to, že se mé šperky líbí. Je úžasné vidět, jak se díky nim stávají mé kamarádky krásnějšími a ženštějšími.

 

Ráda se odlišuji a mám ráda originalitu. Také proto jsou mé šperky každý jiný, nenajdete dva úplně stejné. Protože jsou všechny výsledkem ruční práce, může se stát, že se na první pohled stejné náušnice budou na ten druhý lišit. Ale kdo z nás je souměrný…

 

Všechny šperky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, přesněji z materiálu Osteofix, který používají zubaři a jde přímo „do těla“, proto by neměl vyvolávat alergické reakce. Pokud by se přesto u vás vyskytla alergická reakce, je samozřejmostí vrácení zboží. Vlastnosti Osteofixu jsou výborné – nerezaví, ani jinak nemění svou barvu ani barvu pokožky. Šperky z něj jsou lehoučké, že je ani necítíte, a přesto pevné a odolné.

K dozdobování používám v naprosté většině polodrahokamy, případně perly a perleť. Ty propůjčují šperkům své magické vlastnosti. U každého šperku je vloženo povídání o vlastnostech kamene. Dá se vybírat podle léčivých účinků nebo podle znamení zvěrokruhu (přiřazení kamenů jednotlivým znamením se ovšem dost liší podle zdroje, z kterého se čerpá). Nejdůležitější však je osobní vztah ke kameni, musí Vám sednout, líbit se a hodit se k Vám, pak Vám teprve může přinést to, co od něj očekáváte. Kartička s povídáním o kameni je součástí balení.

Budu moc ráda, když se Vám budou mé šperky líbit a udělají Vám či někomu jinému radost. Po domluvě není problém dodělat náhrdelník (prstýnek, náušnice, náramek) do sady. Jen, prosím, počítejte s asi o týden delší dodací lhůtou.

Katka

Děkuji, že využíváte své vlastní kreativní energie a respektujete autorská práva{#emotions_dlg.palec1}

TOPlist

 

 

Prodejní informace

Objednané zboží Vám bude zasláno v dárkovém balení ihned po připsání platby na účet. Na Vaše přání přiložím doklad. Na šperky z chirurgické oceli poskytuji doživotní záruku, přičemž k reklamaci není doklad potřebný. Když si objednáte i z mého druhého obchůdku, platíte samozřejmě jen jedno poštovné v závislosti na velikosti, hmotnosti a ceně balíčku.

Způsob dopravy
Šperky posílám prostřednictvím České pošty jako doporučené psaní.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kapli

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--