Profil uživatele
KaPli 2
Prodávající
Brno
Registrace: 15.1.2012

Vítejte v jednom z mých obchůdků - v tomto najdete malované sklo a také troškou malované keramiky.

 Malování na sklo se věnuji již dlouho a stále mě baví. Zásobuji jím lidi ve svém nejbližším okolí, přátele a známé a rozhodla jsem se s ním zavítat i sem na Fler.

Na Fleru najdete i mé tepané šperky, kterým se věnuji sice kratší dobu, ale o nic méně nadšeně - KaPli  ... malá ukázka

          

 

V tomto obchůdku najdete dekorativní věci i sklo pro každodenní používání. Používám vypalovací barvy na sklo, které mají na balení napsané, že jsou vhodné i do myčky, přesto doporučuji zacházet s malovanými věcmi spíše opatrně, umývat je ručně houbičkou, nepoužívat na ně ostré předměty. Z vlastní zkušenosti vím, že vydrží dost, všechno ale neRozpačitý Barvy jsou zdravotně nezávadné, přesto dávám pozor, aby malba nedosahovala až k úplnému okraji sklenic či hrníčků, abyste nemuseli mít strach, že ji třeba "okoušete" Usmívající se

Většinu skla mám v dostatečné zásobě a lze dokoupit, pokud je k dispozici jen jeden exemplář, je to u něj uvedeno. Není problém, domluvit se na různé kombinaci tvarů, vzorů a barev, stačí jen napsat.

Budu ráda, když se vám u mě bude líbit{#emotions_dlg.naruc}

Katka

Všechny vzory jsou mé vlastní, nekopíruji a děkuji i Vám, že využíváte své vlastní kreativní energie a respektujete autorská práva {#emotions_dlg.palec1}

Způsob dopravy
Zboží posílám pečlivě zabalené prostřednictvím České pošty. Aby Vám došlo v pořádku, posílám balíček "křehce". Zboží bude u Vás zhruba týden po objednání (je nutné započítat dobu převodu peněz i cestování balíčku). V Brně je možné domluvit se na osobním převzetí. Při objednání z obou mých obchůdků platíte samozřejmě jen jedno poštovné v závislosti na velikosti, hmotnosti a ceně zásilky podle tarifů České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
52333
20.1.2012 Navštivte i můj druhý obchůdek na Fleru https://www.fler.cz/kapli
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.