Domů Profil prodejce Karolkapb
Karolina Fisherová
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Klučenice, ČR
  • 38 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 40
Aktivita: aktivní
Prodáno: 38
Registrace: 1.2.2015
Město: Klučenice
Stát: ČR

Karolkapb

/ Prodávající
Novinky
939528
21.3.2021 Pokud byste si rádi pořídili nějaký přívěsek, náhrdelník, náušnice, sponu v jiné barvě apod., které zde zatím nevidíte, můžete mi napsat. Mám jich mnoho v nabídce a postupně je sem vkládám.:)

" ...potřeba krásy a tvorby je nerozlučná s člověkem..."

Krásný den,

vítám Vás všechny, které mé výrobky nějakým způsobem zaujaly či přitáhly a díky tomu věnujete svou pozornost mé prezentaci zde na Fleru.

Technikami vitráže se zabývám již od roku 2002, a to jak původní klasickou metodou zasazování skel do olova, tak i výrobou různých bytových doplňků a dekorací technikou měděné pásky. Náměty navrhuji sama, ráda ale zhotovím vitráž i dle Vašeho návrhu. Mým cílem je inspirovat, nabíjet a zkrášlit barevným světlem prostředí, v němž žijeme, pracujeme, tvoříme či trávíme svůj čas.

Jelikož jsem žena, tak v neposlední řadě se zabývám i výrobou šperků z okrasného plochého skla, často kombinovaného s drahými kameny či mědí. Šperky jsou sletovány litou pájkou Sn 99,75 („čistým“ cínem). Tato slitina se stopovými prvky ( 0,25% ) je zdraví neškodná a nečerná. Jedná se o Vyhlášku Ministerstva zdravotnictví, Sbírka zákonů č.37/2001, o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravu vody, dále Sbírka č.38/2001, Vyhláška o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy.
Některé přívěsky jsou zavěšeny na hedvábných šňůrách, které barvím extrakty z částí bylin a plodů, které si sama sbírám. Uvádím vždy pouze délku hedvábné šňůry bez přívěsku. Jiné visí na kruhu z dentálního drátu (Chromiumdrath). Vlastnosti výše uvedeného zdravotnického prostředku splňují všechny základní požadavky stanovené v nařízení vlády č.180/1998 Sb.

Slitinou Sn 99,75 jsou pájeny i dekorativní skleněné mísy.

K výrobě používám tuzemské i dovozové ploché sklo, které má bohatou paletu vzorů a barev.
Drahokamy a polodrahokamy pocházejí z celého světa.

Rozhodla jsem se, že se zde nebudu rozepisovat o léčivých vlastnostech drahých kamenů. Dostupných informací o nich je naštěstí již mnoho. Vnímám to tak, že každý jedinec má s kameny vlastní ojedinělou komunikaci a já si přeji, aby ti, které má práce zaujme, se rozhodli svobodně a především intuitivně.

Vše je má vlastní tvorba, ovšem vyrábím i na zakázku. Pokud budu moci, na Vaše přání i velmi ráda poradím.

Mnoho radosti s mými výrobky Vám přeje,

Karolina Fisherová

 

Autor mého portrétu: "@Martin Andrle, fotograf".


 

 

Způsob dopravy
Šperk v bublinkaté obálce doporučeně, větší výrobky (šperkovnice, vitrážky apod.) jako balík do ruky, balík přes zásilkovnu. Vše řádně probaleno a zabaleno proti otřesům.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Karolkapb

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--