Domů Profil prodejce Kašpárkovy krabičky
Jana Prokešová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Přeštice, ČR
  • 145 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (26) 100%
Nadšenci: 180
Aktivita: aktivní
Prodáno: 145
Registrace: 31.12.2013
Město: Přeštice
Stát: ČR

Kašpárkovy krabičky

/ Prodávající
Novinky
768359
29.11.2018 Přidána nová barevná pexesa.

Dobrý den a vítejte - ve světě mazlíků, tulínků, panenek, chrastítek a tak dál, sama ještě nevím, co všechno zde bude.

Jedno je však jisté, vše, co zde naleznete je šito s radostí a láskou (i když to někomu může znít jako laciné řeči), protože tohle je šití, které mne nepřestává bavit a mám jej tak trochu za odměnu.

Když se chystám k šití, vybírám látky, střihy a kombinace a když už pak je nastříháno a všechny části připravené pěkně v pytlíčku (většinou totiž dělám víc věcí najednou) a konečně se posadím ke stroji nebo vezmu jehlu s bavlnkou, abych se pustila do vyšívání obličeje, tak tehdy jsem v sedmém nebi :-)

Přeji si, aby se vám u mne líbilo a aby se třeba kus té mojí radosti a mého sedmého nebe, přenesl i na vás :-)

 

Měkoučká rodinka se nám rozrostla o fleecová chrastítka - květiny a nově také sovy a sovičky. Také máme několik nových přírůstků v rodině pana sněhuláka Minka ;-)


 

Nově jsem do obchůdku zařadila a našila oboustranné, "převracecí" didaktické hračky.

Ještě bych vlastně chtěla vysvětlit název "Kašpárkovy krabičky". Přišla s ním má starší sestra, když jsem si před více než rokem lámala hlavu a napadaly mne jen "Krabičky pro kluky a holčičky" a tak podobně. Kašpárek je jméno chlapečka, s jehož rodiči se má sestra zná. Nápad se mi líbil a tak jsem si k němu připojila loutku Kašpárka, který je pro mne symbolem radosti v dětských očí a úžasem  pootevřených úst, zástupcem loutkového divadélka a světa fantazie. Po smrti své babičky jsem si přála loutku Kašpárka, se kterým jsem si u ní a u dědy jako malá hrávala. Ano, je to Kašpárek v záhlaví stránky ;-) No a ještě naposledy Kašpárek, tedy vlastně Kašpar, protože babička byla za svobodna Kašparová ;-) Navíc jsme učitelská rodina (já mám aprobaci na 1. stupeň ZŠ, ŠD a MŠ, starší sestra 2. a 3. stupeň ČJ a NJ, babi a děda byli oba také učitelé a druhá babička taky učila :-), a tak kolikrát musíme dělat Kašpárky, abychom děti zaujali ;-)

Na Fleru mne také naleznete pod přezdívkou Jenny Creative, kde nabízím šité oblečení a doplňky pro děti a Jenny Creative - aplikace a materiál.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, neprůhledné plastové obálky, bublinkové obálky, kartonové krabičky a krabice.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kašpárkovy krabičky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--