Profil uživatele
Kašpárkovy krabičky
Jana Prokešová | prodávající
Přeštice
Registrace: 31.12.2013

Dobrý den a vítejte - ve světě mazlíků, tulínků, panenek, chrastítek a tak dál, sama ještě nevím, co všechno zde bude.

Jedno je však jisté, vše, co zde naleznete je šito s radostí a láskou (i když to někomu může znít jako laciné řeči), protože tohle je šití, které mne nepřestává bavit a mám jej tak trochu za odměnu.

Když se chystám k šití, vybírám látky, střihy a kombinace a když už pak je nastříháno a všechny části připravené pěkně v pytlíčku (většinou totiž dělám víc věcí najednou) a konečně se posadím ke stroji nebo vezmu jehlu s bavlnkou, abych se pustila do vyšívání obličeje, tak tehdy jsem v sedmém nebi :-)

Přeji si, aby se vám u mne líbilo a aby se třeba kus té mojí radosti a mého sedmého nebe, přenesl i na vás :-)

 

Měkoučká rodinka se nám rozrostla o fleecová chrastítka - květiny a nově také sovy a sovičky. Také máme několik nových přírůstků v rodině pana sněhuláka Minka ;-)


 

Nově jsem do obchůdku zařadila a našila oboustranné, "převracecí" didaktické hračky.

Ještě bych vlastně chtěla vysvětlit název "Kašpárkovy krabičky". Přišla s ním má starší sestra, když jsem si před více než rokem lámala hlavu a napadaly mne jen "Krabičky pro kluky a holčičky" a tak podobně. Kašpárek je jméno chlapečka, s jehož rodiči se má sestra zná. Nápad se mi líbil a tak jsem si k němu připojila loutku Kašpárka, který je pro mne symbolem radosti v dětských očí a úžasem  pootevřených úst, zástupcem loutkového divadélka a světa fantazie. Po smrti své babičky jsem si přála loutku Kašpárka, se kterým jsem si u ní a u dědy jako malá hrávala. Ano, je to Kašpárek v záhlaví stránky ;-) No a ještě naposledy Kašpárek, tedy vlastně Kašpar, protože babička byla za svobodna Kašparová ;-) Navíc jsme učitelská rodina (já mám aprobaci na 1. stupeň ZŠ, ŠD a MŠ, starší sestra 2. a 3. stupeň ČJ a NJ, babi a děda byli oba také učitelé a druhá babička taky učila :-), a tak kolikrát musíme dělat Kašpárky, abychom děti zaujali ;-)

Na Fleru mne také naleznete pod přezdívkou Jenny Creative, kde nabízím šité oblečení a doplňky pro děti a Jenny Creative - aplikace a materiál.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, neprůhledné plastové obálky, bublinkové obálky, kartonové krabičky a krabice.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Tyto Obchodní podmínky platí pro nákupy uskutečněné u prodejce Kašpárkovy krabičky,  Jenny Creative a Jenny Creative - aplikace a materiál na www.fler.cz

1. Informace o prodejci: Automatický systém Fleru ukáže nakupujícímu před objednáním identifikační  údaje prodávajícího.

2. Objednávky: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Nebude-li zákazník komunikovat (zejména po přijetí objednávky a následném nezaplacení), vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 10 dnů od odstoupení od smlouvy.

2.1. Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty nebo jiného přepravce, hmotností a velikostí zásilky. O jeho celkové výši bude kupující informován při potvrzení objednávky Vnitřní poštou. Poštovné může být také zvýšeno z důvodu pojištění zásilky nad cenu 500 Kč. Upozornění zasíláme při potvrzení objednávky, kupující má možnost od objednávky odstoupit. 

2.2. Zboží na zakázku: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%. Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je kupující povinen zakoupit. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně. 

2.3. Faktura: Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list je přístupný elektronicky u uvedené objednávky, na vyžádání i se zbožím.

2.4. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky.

2.5. Dodací podmínky: Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží skladem nejpozději do 4 dnů od připsání platby na účet. U zboží vyráběného na zakázku je dodací lhůta vždy uvedena v popisu. Uvedená lhůta běží ode dne připsání platby na účet. Je-li např. dodací lhůta 1 týden, znamená to, že zboží bude vyrobeno do jednoho týdne a poté zasláno.

3. Vrácení zboží: Zboží lze vrátit nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, bez udání důvodů do 14 dnů od obdržení balíčku. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Lze též odstoupit od kupní smlouvy v případě zboží na  zakázku, ale vždy po dohodě s prodejcem a udáním uznatelného důvodu (nespokojenost se zpracováním, vada apod. dle Obč. zákoníku).

3.1. Záruční doba je 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků, které to vyžadují (nažehlovačky)

3.2. Reklamace se řídí platným Obč. zákoníkem. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

3.3. Způsob vrácení nebo reklamace: Zásilka s vráceným nebo reklamovaným zbožím odeslaná na dobírku nebude převzata. Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

4. Obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
768359
29.11.2018 Přidána nová barevná pexesa.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím