Profil uživatele
Kate Motl
Prodávající
Sušice
Registrace: 25.10.2010

Dobrý den, moc mě těší, že jste zavítali na můj profil!

image

Tvorba Vlčí máky

 Nabízím zde ručně vyráběnou keramiku, která je vytáčena na hrnčířském kruhu či ručně modelována a také ručně malována a zdobena veselými barvičkami. Veselé a pestré barvy, ty já mám prostě ráda a jsou důležité pro mou tvorbu. Miluji barvy a tak i pro to  jsou moje výrobky barevné, veselé, pestré, aby nám udělaly naše každodenní žití krásnější. Aby dělaly radost a potěšily - i pro to používám hodně motivu srdce a srdíček.

Chci svou keramikou potěšit, chci, aby z ní mí zákazníci, nebo ti, kteří ji dostanou jako dáreček, měli radost, chci, aby dělala i ostatním takové potěšení, jako dělá mně, když ji vyrábím, když tvořím. Vždy je mým největším přáním, aby moji zákazníci mou keramiku používali, aby ji nezavřeli někam do vitríny, aby se na ni prostě jen neprášilo a nebyla tzv. "pracholap", ale aby sloužila v každodenním životě. 

Keramika má udělený certifikát Šumava Originální produkt.

 

Co můžete v mé nabídce naleznout?

Představím Vám ty nejprodávanějšími produkty, jsou to hlavně MÝDLENKY, které se staly opravdu velkým hitem a doplňují krásně koupelnu, kde je můžete položit na umyvadlo nebo vanu, jsou velmi originálním doplňkem.

image image image image

image image

 image image

image image 

image

Dále pak jsou to STRUHÁTKA NA ČESNEK, tzv. česnekovače - Fungují skvěle a snadno se myjí - po použití je stačí jen krátce opláchnout pod tekoucí vodou a jsou čistá. 

image image 

image image

A dále pak například toto:

 

image image 

 image  imageimage image

image image 

Pokud budete mít o cokoli zájem, neváhejte mne kontaktovat!

Děkuji za návštěvu.

   

 
 
Způsob dopravy
Česká pošta nám v roce 2017 opět zdražila a proto jsem podle toho musela upravit poštovné. Zboží pečlivě balím do novin, folie, bublinek, do pevné krabice. Větší výrobky, které by se mohly po cestě k Vám rozbít, posílám jako KŘEHKÉ (tedy pojištěné proti rozbití - zde je příplatek 50,- Kč). Menší výrobky posílám obyčejným balíkem, ale též pečlivě zabalené.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
655031
18.9.2017 fLORALE mýdlenky NOVÉ https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.