Domů Profil prodejce Katka.Keliška
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Řevničov, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 2.2.2012
Město: Řevničov
Stát: ČR

Katka.Keliška

/ Prodávající
Novinky
349550
19.1.2015 zimní 50% sleva na vše :-)

ahojky všem .... vítám Vás na mém profilu. Jmenuji se Katka a mezi fimařkami jsem známá jako Keliška ....  chtěla bych Vám nabídnout výrobky z polymerové hmoty, do  které jsem se cca před třemi roky zamilovala. Pořád se snažím učit nové techniky a zdokonalovat se ... snad se mi to daří a za ty roky je vidět nějaký posun ve tvorbě :-)

Měla jsem tu čest být na kurzíkách např. Evy Haškové, Saffron Addict, Petry Nemravové, Veroniky Sturdy, Radky Flekové, Marty Špalkové, Dany Fruitensse Phamová ... se zahraničními umělkyněmi jsem se setkala  na ECC 2013 v Praze. Koukala jsem pod ruce Donny Kato, Sylvie Peraud, Bettiny Welker .... Letos mi ještě čeká poznání úžasných kaleidoskopů od Carol Simmons.

Tvořit z polymerové hmoty mě hrozně baví a do každého výrobku dávám i kus sebe ... Vždy jsem něco tvořila, ať už to byl pedig, decoupage, kreslení portrétů, malování na sklo, vyšívání, pletení, háčkování ... ale u polymerové hmoty jsem zatím vydržela a vypadá to na lásku do konce života :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Katka.Keliška

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--