Profil uživatele
Kbags
Prodávající
Třinec
Registrace: 30.9.2016

Jsem máma pěti dětí.

Každé ráno je pro mne výzvou... příležitostí... darem.

Baví mě tvořit. Fandím recyklaci věcí a renovaci vztahů...

 

Proč Kbags?

... protože se jmenuji Kateřina

... protože jsou pro každého

  

... protože je lze nosit kamkoliv

  

... protože kombinace nemají konce

  

... protože krajka je nadčasová

  

... protože džínovina je královnou

  

Jsem členkou klubu Nakrm hladového.

https://www.fler.cz/fler-kluby?action=detail&id=6619

Cílem tohoto klubu je pomoci hladovějícím na celém světě. V kategorii Nakrmme hladového nabízím k prodeji několik svých tašek. Výtěžek z každé této prodané tašky putuje na účet křesťanské mezinárodní organizace Krmte hladové.

I MÁLO MŮŽE ZNAMENAT MNOHO 

Nadační fond Krmte hladové (FEED THE HUNGRY) je schopen za 1.200 korun zajistit základní potraviny pro čtyřčlennou rodinu na celý měsíc. Takový balíček potravin obsahuje několik kilogramů rýže nebo mouky, olej, cukr, fazole nebo těstoviny, sušené mléko nebo i jiné potraviny, tak aby skladba potravin byla vhodná podle místních podmínek a zvyklostí. 

Život je ozvěna. Co budete posílat, dostanete zpět. Co zasejete, budete sklízet. Co dáte, dostanete. Co vidíte u jiných, existuje i ve vás …

Zig Ziglar

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené psaní/balík (v bublinkové obálce), Třinec a okolí - po domluvě možnost osobního odběru (Kontaktujte mne vnitřní poštou prosím PŘED vytvořením objednávky)
Obchodní podmínky

Platbu bankovním převodem uhraďte do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. Při nesplnění této podmínky objednávku stornuji. Zakoupené zboží lze do 14 dnů na vlastní náklady vrátit bez udání důvodů. Je nutné mne ale předem elektronicky vnitřní poštou informovat. (Pokud by se jednalo o tašku šitou na zakázku, která by splňovala všechny zadané parametry, vrátit ji nelze.) Taška musí být vrácena nepoškozená, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození tašky při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku – nebude převzato. Peníze zašlu do 10 dnů po navrácení zboží nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

Faktury vystavuji v elektronické podobě, v papírové podobě pouze na vyžádání.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
836428
11.10.2019 Unese nejen těžký nákup :)
www.fler.cz/zbozi/andrea-10941702
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím