Profil uživatele
Klardzana
Klára Anna Mocová | prodávající
Praha 8
Registrace: 24.7.2010
 
Své šperky se snažím vyrábět ve všech barvách a respektuji přitom barevné ladění podle typologie jaro - léto - podzim - zima. Vytvářím šperky takřka pro všechny věkové kategorie - nosí je malé holčičky, studentky, ženy středního věku i babičky. 

Některé šperky nabízím jako soupravy, ale obvykle je mohu po domluvě rozdělit např. na náušnice a náhrdelník. Respektuji, že každá žena je zvyklá nosit něco jiného a nenutím zákaznice ke koupi celé soupravy, pokud by ji v kompletu neužily. 

Zboží odesílám nejčastěji v bublinkové obálce do 2 dnů od obdržení platby. Dále je možné osobní vyzvednutí bez poštovného v Praze 8 - na Střížkově. V případě zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou a domluvíme se. 
Pokud objednáte zboží za 300 Kč a více, získáváte malý dárek (obvykle náušnice). Neplatí při slevových akcích (např. Fler kampaně).

 
Se šperky od KlarDzany můžete být
elegantní, romantická, i sportovnější a přitom vkusně barevná 
 
Způsob dopravy
Zboží odesílám doporučeně v bublinkové obálce nebo v recyklovaných obalech (bublinky + tvrdý papír + obálka) do 5 pracovních dnů od připsání částky na účet. Rovněž je možný osobní odběr v Praze 8 - Střížkov.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
771599
9.12.2018 Dnes odpoledne v centru RoSa, Praha 8 - přijďte se podívat na naše šperky a přáníčka naživo.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.