Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 23.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
klubíčková babi
Prodávající
Fryšták
Registrace: 19.2.2010

Vítejte:)

Co o sobě...  Mám takovou "nemoc" - nutkavou potřebu něco dělat. Ovšem výkopové práce už to nejsou,-)

Spáchaly jsme s vnučkou ježibabu, čertíka, maňásky, šatičky, hračičky... její radost mi neskutečně zvedla tvořivé sebevědomí. Jsem moc vděčná za každou chvilku.

Život je pestrý - každý den bolí něco jiného,-) .Radost  z drobností a rozzářené očička mrňousků jsou tím nejlepším receptem na zimu.  Každý podzim poctivě naberu sádlo - ale v zimním spánku je mi intenzívně bráněno. Možná proto mne už pár let to sádlo ani na jaře neopouští. Překáží, ale drží se.  Při veškeré domácí činnosti mi intenzívně pomáhá naše vlčice. Kromě štrykování - to držím chlupy v uctivé vzdálenosti:)  Při vaření ví, že mi občas něco upadne. Ovšem, když mi místo kousku masa upadne kousek třeba zelí, tváří se velmi uraženě. Nejradši fikaně umísťuje různé věci na nejméně očekávaná místa. Třeba malý balónek na schody. Potmě. Miluje výlety - má svůj štrykovaný kobereček v kufru auta. Ovšem s vysavačem nebo úklidovou hadrou v tlapkách jsem ji ještě nepřistihla.

Budu ráda, když moje "bebechy" potěší i někoho jiného.  Bebech...?? To je takový...  to bylo tak. Posteskla jsem si, že parkuju venku, garáže nemaje, což je zejména v zimě dost nepohodlné. "Také parkuju venku", odvětil kamarád. "Protože obě garáže jsou zabebešené...."

 

********

Co kousek, to originál.  Nekuřácké prostředí. Prodej pouze v Kč, převody zahraniční měny by pro můj účet byly příliš složité,-)

Poštovné včetně bublinkové obálky.

zkouška funkčnosti

vypadá to, že registrace je pro mne nepřekonatelný problém. Účet jsem zřídila, fotky mají být  malé či velké, furt je něco špatně...

poslední pokus. Už jsem to fakt chtěla vzdát....  konečně!! Jsem malej, ale šikovnej,-))

Listopad 2013. Dokázala jsem dokončit registraci a vložit pár obrázků,-)))

Způsob dopravy
Česká pošta nebo podle dohody, bublinková obálka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
733980
8.7.2018 Přeju moc vám všem krásné prázdninování a krásné výletování a oznamuju, že sem nakouknu asi až 14.7. Ale pracovat budu pilně, to zas jo,-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím