Profil uživatele
knouk2
Prodávající
Roudné
Registrace: 14.12.2009

Vítejte na mých stránkách na fler.cz.

Jmenuju se Hanka a tvořím originální šperky. Doufám, že Vás moje práce zaujme.

Pořád zkouším  a učím se nové techniky. Začínala jsem u šitých šperků z korálků a gizmo techniky(šperky z drátků). Pak mě oslovil quilling(papírové umění), pak jsem začala tvořit z PET plastických hmot a nyní vyrábím šperky z křišťálové pryskyřice. Polygonní ilustrace kreslím v grafickém programu Inkscape. V budoucnu bych ráda zabrouzdala do vod tepané krajky a ráda bych se také věnovala navrhování a výrobě šperků z drahých kovů. Jsem vystudovaná zubní technička s několikaletou praxí, takže mám k této technice velmi blízko.

Spolupracovala jsem s módní návrhářkou na několika šatech, kdy jsem dotvářela vzhled šatů pomocí různých aplikací vyrobených z korálků a bižuterních komponentů. Také jsem spolupracovala s vizážistkou, která používala mé sady náhrdelníků, náušnic a náramků při focení s modelkami.

Za výměnu bižuterních háčků z obecného kovu za háčky hypoalergenní (chirurgická ocel)si účtuji 10,-Kč za pár.

Budu ráda za Vaše názory, Vaše tipy, připomínky.

Opětovného lesku pryskyřice docílíme tak, že přeleštíme povrch hrubším vlhkým hadříkem nebo hadříkem s malým množstvím zubní pasty. Nejvhodnější je jejich uložení na tmavé místo, nejlépe do krabičky nebo  šperkovnice. 

Pár slov nazávěr:

Flér mě tak moc ovlivnil, samozřejmě pozitivně, že nedokážu být bez něho ani jeden den :-) Ráda se kochám krásnými výrobky. Ráda diskutuji se zákazníky, pomáhám, radím i si nechávám poradit. Objevuji nové, učím se spoustu zajímavých věcí. Vlastně jsem se zde ještě nikdy nesetkala s hrubostí, závistí, nepřejícností. Flér je místo, kam každý rád zavítá a nechá se inspirovat, zasněně rozjímá nad krásnými věcmi, které mají duši. Doufám, že to vnímáte také tak:-)

Přeji Vám všem pohodové dny :-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty a to doporučeně. V případě vyšší ceny potom jako obchodní balík nebo jako cenné psaní. Zboží odesílám po přijetí platby na účet. Na dobírku nezasílám.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.