Profil uživatele
KocKoc
Prodávající
Praha 6
Registrace: 21.2.2011

Dobrý den,

vítáme Vás v našem obchodě.

Naleznete zde háčkované šperky s korálky, které tvoří ve volných chvílích má kamarádka Zdenka, mé šité jednotlivosti převážně pro děti, na jejichž počátku stála krabice plná krásných vzorků látek a chuť něco z nich vytvořit. A jako další ještě něco málo materiálu, pokud chcete tvořit raději sami. Jednak textil, jež navrhuji spolu se zkušenou švadlenou pro svou výtvarnou potřebu, a něco málo dřevěn. výrobků vzniklých ze stejných důvodu.

Mou hlavní tvorbu naleznete na již zavedeném profilu Atelier-Z

V případě, že mezi prodanými výrobky najdete něco, co vám padne do oka a co už není k mání, neváhejte mě kontaktovat. I když je pochopitelně každý kus originálem, pokusíme se Vám vyhovět a vytvořit dílko dle Vašeho přání, stejně tak se lze domluvit na variantách nabízeného zboží ( např. jiná velikost, jiná barevnost motivu...), bude-li to v našich možnostech, vyhovíme Vám také.

Způsob dopravy
Objednané zboží je zasláno ihned ( tj. max. následující pracovní den) po zaplacení na účet jako doporučená zásilka České pošty. Zboží je baleno s ohledem na svůj charakter a velikost, tj. od obálky po balík, včetně ochrany proti poškození. Pokud si objednáte více kusů zboží, sloučím vše dohromady do jedné zásilky za jedno poštovné ( platí do 2kg celkem), totéž platí i pro zboží z profilu Atelier-Z ! Po dohodě lze zasílat i na dobírku, poštovné dle České pošty. V rámci Prahy se lze dohodnout na osobním převzetí. Háčkované korálkové šperky lze zaslat i běžným dopisem za poštovné 12 Kč, s ohledem na rizika nedoporučené zásilky, v případě zájmu, sdělte prosím toto společně s objednávkou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím