Domů Profil prodejce Korálky od atti
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha Lochkov, ČR
  • 84139 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2298) 100%
Nadšenci: 1266
Aktivita: aktivní
Prodáno: 84139
Registrace: 1.6.2010
Město: Praha Lochkov
Stát: ČR
Důležitá informace: Prodej obnoven

Korálky od atti

/ Prodávající
Novinky
848140
26.11.2019 Zvětšeno balení kalot, cena zůstala stejná.

 

Obchod je z časových důvodů ukončen na dobu neurčitou.

Z důvodu neschopnosti České a Slovenské pošty jsem zrušila možnost objednávek na Slovensko.

Velká část zboží je prodávána za nákupní, ne-li pod nákupní cenou. Stejně jako je nižší cena, je i méně času na obchod, který do konce tohoto roku končí. Pravděpodobně do listopadu, jelikož pro mě představuje poměrně zátěž, mít dvě zaměstnání a prakticky neustále vysvětlovat, proč není objednávka již na cestě (termín odeslání zboží nelze nastavit na déle než 7 dnů). Proto jsou větší balení, velmi brzy stáhnu některé druhy korálků a vytvořím větší výprodejové balení i u komponentů. Situaci komplikuje i samotný výprodej, jelikož některé zboží už není. Co se neprodá, poputuje do vybraných ústavů jako dar.
Moc si vážím svých klientů, kteří situaci pochopili, často chápou i to, že jinde tak levně neseženou a jsou trpěliví. V poslední době jsem navíc narazila na neschopnost České pošty v takové míře, že jsem musela zrušit objednávky na Slovensko.
Děkuji za pochopení


Prosím, zboží vybírejte pouze z aktivních prodejních kategorií na mém profilu, někteří jste natolik vynalézaví, že se dokážete dostat ke zboží, které jsem v daném balení stáhla z prodeje. Někdy zboží již není, jindy bude vloženo ve větším balení. Spoléhám na to, že objednáváte pouze vystavené zboží a poté to výrazně komplikuje mou práci při zpracování objednávek a prodlužuje to jejich zpracování i pro ostatní.

- neopakujte vložení zboží z předchozích objednávek
- nedohledávejte zboží přes společné kategorie pod detailním popisem zboží ale pouze z levého sloupce kategorií

Děkuji, atti.

V současné době probíhá likvidace skladových zásob obchodu, jelikož jej výhledově chci zavřít a dále již nepokračovat. Tomuto odpovídají i ceny zboží, které je k dispozici často za nákupní ceny.

Nízké ceny ale mají také svou "cenu", jelikož pracuji na plný úvazek jako zaměstnanec a obchod provozuji při zaměstnání, mohu se obchodu věnovat pouze omezeně. Počítejte proto, prosím, s tím, že objednávky budou baleny jednou týdně o víkendu a odesílány na začátku týdne.  Prosím o trpělivost, opravdu mohu objednávku vyřídit i za dva týdny po zaplacení nebo ještě později. Počítejte s tím.

Poštovné u těžších objednávek: pokud bude váha objednávky vyšší a budete si ji chtít raději osobně vyzvednout, je to možné po předchozí domluvě (poštovné u objednávek se řídí cenami za balíky České pošty). Po předchozích zkušenostech se bude opravdu jednat jen o větší objednávky. 
Pokud máte zájem o koupi větších balení, ozvěte se.

Děkuji za vaši přízen během předchozích osmi let.

Katka - atti

 

Zboží zasílám zpravidla v bublinkové obálce, vyjma objednávek obsahujících velké korálky nebo křehké kusy, kdy by hrozilo jejich poškození.

Poštovné je pro ČR jednotné, ve výši 55,- Kč, balné neúčtuji.

Při vyšší váze objednávky nad 2 kg je účtováno poštovné ve výši 120,- Kč za cenný balík. Tyto objednávky jsou zároveň pojištěny na vyšší částku. Váhu větších objednávek často znám až po zabalení a zaplacení objednávky, počítejte prosím s možností vyššího poštovného, i když vám Fler vygeneruje poštovné za menší balíček.

Platba, odeslání zboží

Objednávku v současné době nejsem schopna poslat příliš rychle, viz. text výše. Mám účet u mBank a FIO banky, platba je možná v korunách i eurech.
Platbu je nutné provést co nejdříve, max. do 14 dnů od přijetí objednávky. Pokud nebude objednávka uhrazena, budu nucena objednávku stornovat.

Zboží zasílám i na Slovensko a do zahraničí, počítejte však s vyšším poštovným dle tarifu České pošty. Objednávku zpravidla připravím, zvážím a zašlu informaci o výši poštovného a poté ji přijmu již s upraveným poštovným.

Faktura

Pokud žádáte tištěnou fakturu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.  K dispozici je elektronická faktura, kterou naleznete u své objednávky pod ikonkou s písmenkem "f". Elektronickou fakturu generuji již před odesláním objednávky.

 

 

Způsob dopravy
Prostřednictvím České pošty, zasílám tak, aby nedošlo k poškození zboží, drobnější korálky a komponenty v bubkinkové obálce, křehčí zboží a větší objednávky v krabičce.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Korálky od atti

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--