Menu
--
Profil prodejce Korálky od atti Domů
Prodej obnoven
Profil uživatele
Korálky od atti
Prodávající
Praha Lochkov
Registrace: 1.6.2010

Čtěte, prosím, alespoň tyto dvě věty:

Obchod se vyprodává, zboží nabízím za výrazně nižší cenu = delší dodací lhůta. Berte to, prosím, na vědomí, objednávky mohu poslat za dva i tři týdny.

Dobrá zpráva pro zákaznice, jelikož se mi nepodařilo prodat v prosinci dostatek zboží a ještě mi ho hodně zůstává, odsunuji ukončení podnikání na další měsíce, předpokládám a doufám, že do března bude vyprodáno více zboží než nyní, kolem Vánoc, kdy máme všichni jiné starosti a výdaje, než je nákup korálků. 

Z důvodu neschopnosti České a Slovenské pošty jsem zrušila možnost objednávek na Slovensko.

Velká část zboží je prodávána za nákupní, ne-li pod nákupní cenou. Stejně jako je nižší cena, je i méně času na obchod, který do konce tohoto roku končí. Pravděpodobně do listopadu, jelikož pro mě představuje poměrně zátěž, mít dvě zaměstnání a prakticky neustále vysvětlovat, proč není objednávka již na cestě (termín odeslání zboží nelze nastavit na déle než 7 dnů). Proto jsou větší balení, velmi brzy stáhnu některé druhy korálků a vytvořím větší výprodejové balení i u komponentů. Situaci komplikuje i samotný výprodej, jelikož některé zboží už není. Co se neprodá, poputuje do vybraných ústavů jako dar.
Moc si vážím svých klientů, kteří situaci pochopili, často chápou i to, že jinde tak levně neseženou a jsou trpěliví. V poslední době jsem navíc narazila na neschopnost České pošty v takové míře, že jsem musela zrušit objednávky na Slovensko.
Děkuji za pochopení


Prosím, zboží vybírejte pouze z aktivních prodejních kategorií na mém profilu, někteří jste natolik vynalézaví, že se dokážete dostat ke zboží, které jsem v daném balení stáhla z prodeje. Někdy zboží již není, jindy bude vloženo ve větším balení. Spoléhám na to, že objednáváte pouze vystavené zboží a poté to výrazně komplikuje mou práci při zpracování objednávek a prodlužuje to jejich zpracování i pro ostatní.

- neopakujte vložení zboží z předchozích objednávek
- nedohledávejte zboží přes společné kategorie pod detailním popisem zboží ale pouze z levého sloupce kategorií

Děkuji, atti.

V současné době probíhá likvidace skladových zásob obchodu, jelikož jej výhledově chci zavřít a dále již nepokračovat. Tomuto odpovídají i ceny zboží, které je k dispozici často za nákupní ceny.

Nízké ceny ale mají také svou "cenu", jelikož pracuji na plný úvazek jako zaměstnanec a obchod provozuji při zaměstnání, mohu se obchodu věnovat pouze omezeně. Počítejte proto, prosím, s tím, že objednávky budou baleny jednou týdně o víkendu a odesílány na začátku týdne.  Prosím o trpělivost, opravdu mohu objednávku vyřídit i za dva týdny po zaplacení nebo ještě později. Počítejte s tím.

Poštovné u těžších objednávek: pokud bude váha objednávky vyšší a budete si ji chtít raději osobně vyzvednout, je to možné po předchozí domluvě (poštovné u objednávek se řídí cenami za balíky České pošty). Po předchozích zkušenostech se bude opravdu jednat jen o větší objednávky. 
Pokud máte zájem o koupi větších balení, ozvěte se.

Děkuji za vaši přízen během předchozích osmi let.

Katka - atti

 

Zboží zasílám zpravidla v bublinkové obálce, vyjma objednávek obsahujících velké korálky nebo křehké kusy, kdy by hrozilo jejich poškození.

Poštovné je pro ČR jednotné, ve výši 55,- Kč, balné neúčtuji.

Při vyšší váze objednávky nad 2 kg je účtováno poštovné ve výši 120,- Kč za cenný balík. Tyto objednávky jsou zároveň pojištěny na vyšší částku. Váhu větších objednávek často znám až po zabalení a zaplacení objednávky, počítejte prosím s možností vyššího poštovného, i když vám Fler vygeneruje poštovné za menší balíček.

Platba, odeslání zboží

Objednávku v současné době nejsem schopna poslat příliš rychle, viz. text výše. Mám účet u mBank a FIO banky, platba je možná v korunách i eurech.
Platbu je nutné provést co nejdříve, max. do 14 dnů od přijetí objednávky. Pokud nebude objednávka uhrazena, budu nucena objednávku stornovat.

Zboží zasílám i na Slovensko a do zahraničí, počítejte však s vyšším poštovným dle tarifu České pošty. Objednávku zpravidla připravím, zvážím a zašlu informaci o výši poštovného a poté ji přijmu již s upraveným poštovným.

Faktura

Pokud žádáte tištěnou fakturu, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.  K dispozici je elektronická faktura, kterou naleznete u své objednávky pod ikonkou s písmenkem "f". Elektronickou fakturu generuji již před odesláním objednávky.

 

 

Způsob dopravy
Prostřednictvím České pošty, zasílám tak, aby nedošlo k poškození zboží, drobnější korálky a komponenty v bubkinkové obálce, křehčí zboží a větší objednávky v krabičce.
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky (VOP) upravují vztah mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží, které je nabízeno prostřednictvím internetového obchodu Korálky od attilien (koralky-atti.cz) a jsou závazné pro obě strany.  Kupujícímu se doporučuje seznámit se s Všeobecnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem ještě před objednáním zboží. Tyto podmínky jsou pro obě strany závazné. 

I. Základní ustanovení

Prodávající

Kateřina Kreidlová, Ke Slivenci 36, Lochkov, 15400

Tel.: +420 739 403 021 (O2)

E-mail: attilien@gmail.com

 IČ 73952214

Nejsem plátcem DPH

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku vedeného u ÚMČ Praha 5

 Kupující

Kupujícím je zákazník, který má zájem o koupi nabízeného zboží a souhlasí se zněním VOP. Souhlas se zněním VOP potvrdí kupující odesláním objednávky prostřednictvím systému nebo jiného objednávacího kanálu (e-mail)

II. Obecné podmínky

Všechny údaje k danému zboží uvedené na těchto internetových stránkách jsou pouze informačními a mohou se – zejména v případě barev a barevného podání – lišit od skutečnosti. Specifikace velikosti je vždy uvedena dle běžných norem a zvyklostí.

 III. Objednání zboží a služeb

Objednání zboží prostřednictvím systému elektronického obchodu koralky-atti.cz, nebo doručením e-mailové objednávky na adresu Prodávajícího je považováno za uzavření smlouvy. Objednávka musí obsahovat všechny potřebné údaje nutné k její realizaci (počet a druh zboží, jméno, adresu a kontaktní údaje Kupujícího). Nabídka prodeje zboží a ceny tohoto zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu, s výhradou vyčerpání zásob nebo ztráty schopnosti prodávajícího plnit. Vylučují se objednávky s dodatkem nebo odchylkou od nabídky Prodávajícího. Objednávky je možno realizovat 24 hodin denně/7 dní v týdnu.V případě objednání zboží prostřednictvím elektronického obchodu koralky-atti.cz Kupující obdrží obratem Oznámení o přijetí objednávky s výzvou k platbě, v případě zvolení platby bankovním převodem, na e-mailovou adresu zadanou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část. V tomto případě Prodávající kontaktuje Kupujícího a informuje ho o vzniklé situaci.

Uvedené ceny jsou včetně 21%DPH.

IV. Platební a dodací podmínky

Jsou uvedeny pod odkazem Platba a doprava
Objednané zboží je možno na základě výzvy k platbě zaplatit následujícími způsoby:

o   bankovním převodem na účet vedený u mBank

Ceny jsou uvedeny v Kč vč 21% DPH. Pro zákazníky ze SR jsou ceny přepočteny podle denního kurzu ČNB (CZK-EUR).

V. Dodání zboží

Objednané zboží je ve většině případů expedováno během sedmi následujících pracovních dnů po připsání platby na účet Prodávajícího v případě platby bankovním převodem.. V případě zdržení expedice je o tom Kupující vyrozuměn prostředky elektronické komunikace bez zbytečného odkladu. V případě nepřipsání platby na účet Prodávajícího do 20 kalendářních dnů je objednávka automaticky stornována a žádné straně z toho nevznikají žádné dodatečné povinnosti.

Prodavajici muze zaslat zbozi i 14 dnu po prijeti platby a to z duvodu casove tisne na strane prodavajiciho. Prosim tedy o trpelivost avelmi za ni dekuji.

Zboží se zasíláno doporučenou zásilkou (Česká pošta s.p.) na adresu dodání Kupujícího uvedenou v objednávce zboží. V případě nevyzvednutí zásilky v termínu daném dopravcem, se zásilka vrací zpět Prodávajícímu. Za opětovné doručení si Prodávající účtuje poštovné, které se řídí aktuálním sazebníkem České pošty.
Kupující se zavazuje vyzvednout dodanou zásilku bez zbytečných odkladů.

VI. Výměna zboží

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh, veškeré náklady na tuto výměnu nese kupující. Pokud máte o výměnu zájem, kontaktujte nás a na způsobu výměny se domluvíme.

VII. Odstoupení od smlouvy

V souladu s § 53 zákona č. 40/1964 Sb. má kupující právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dní od převzetí. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

Zboží doručit na adresu prodávajícího.

Zboží doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být nepoškozené, kompletní, včetně přiložené faktury a případných dárků obdržených se zásilkou. V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží Vám bude vrácena kupní cena ponížena o adekvátní část. Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato.

Doporučený způsob vrácení zboží je doporučenou zásilkou, která je evidována. V případě ztráty zásilky, byla-li poslána obyčejným psaním, nemá Kupující nárok na vrácení kupní ceny.

V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.

Odstoupit od smlouvy je mozne i ze strany Prodavajiciho.

Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží vyrobeného na přání Kupujícího.

Prodávající se zavazuje Kupujícímu vrátit všechny peněžní prostředky, včetně nákladů na dodání, které od Kupujícícho přijal bez zbytečných odkladů, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, na bankovní účet, který je Kupující povinen sdělit Prodávajícímu. Jestliže Kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Prodávající nabízí, vrátí Prodávající Kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Odstoupí-li Kupující od kupní smlouvy, Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky Kupujícímu dříve, než mu Kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal. Není-li kupující již schopen zboží vrátit v původním stavu a nebo jeho hodnota byla již snížena (došlo k částečnému spotřebování či poškození zboží), je Kupující povinen chybějící hodnotu nahradit v penězích – formou započtení na vrácenou kupní cenu, která je Kupujícímu vyplacena ve snížené hodnotě.

VIII. Reklamace zboží

Reklamace budeme řešit k Vaší spokojenosti v souladu s platnou právní úpravou.

Odpovědnost prodávajícího za vady se řídí příslušnými právními předpisy v platném znění. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Vyskytne-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Obdrží-li Kupující zboží s výrobní vadou, má právo jej reklamovat. Poškozené zboží je nutné pro posouzení oprávněnosti reklamace posoudit Prodávajícím. Vzhledem k povaze určitého druhu zboží není toto nutné zboží zasílat zpět Prodávajícímu. Jako dokumentace postačuje fotografie vadného zboží. Prodávající sám určuje, požaduje-li zboží zaslat zpět. O reklamaci rozhodne Prodávající ihned, nejpozději do tří dnů od převzetí reklamace. Je-li reklamace oprávněná, je Prodávající povinen do třiceti dnů vadu odstranit.

Záruční doba

Záruční doba pro reklamace se řídí §619-627 Občanského zákoníku č. 40/1964 Sb.

Záruka se nevztahuje:

- na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním
- mechanické poškození
- poškození při přepravě
- poškození živelnými pohromami
- nesprávným použitím

- nesprávným skladováním 

IX. Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje poskytnuté mu Kupujícím bude chránit podle platných právních předpisů a nebude je poskytovat třetím stranám, s výjimkou údajů nezbytných pro dopravu zboží Kupujícímu. Kupující také dává souhlas s použitím e-mailové adresy k zaslání obchodního sdělení ze strany Prodávajícího. Obchodní sdělení nebude obsahovat nabídky třetích stran.

X. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 18.4.2016. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
848140
26.11.2019 Zvětšeno balení kalot, cena zůstala stejná.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím