Profil uživatele
KufříkoHraní
Prodávající
Praha 6
Registrace: 19.11.2017

Objevte pro vaše děti svět dětských kufříků, které v sobě skrývají spoustu zábavy pro kluky i holky už od 2 let...

Za značkou KufříkoHraní stojíme my, dva rodiče dvou báječných holčiček :). Já jsem Tereza, nyní na rodičovské "dovolené", jinak pracuji jako školní psycholožka a speciální pedagožka a na Fleru zastupuji tuto naši značku. S rodičovstvím se nám otevřel svět dětských hraček. Se spoustou z nich nejsme spokojení, po prvotním období klasických plastových hraček jsme jich většinu vyhodili a začali se zajímat o hračky, které by byly z jiného materiálu než z plastu a které by rozvíjely dětskou fantazii, kreativitu a zručnost. Pak mi kamarádka ukázala, že lze udělat perfektní pokojík pro panenku či plyšáka z obyčejného kufříku, v jakém jsme mívali potřeby "na výtvarku". Nadchlo mě to a v hlavě mám už spoustu nápadů na spoustu pokojíků pro malé i větší slečny. Postupně budou i přibývat tady v naší nabídce na Fleru. A protože mám i šikovného muže, máme už i pár nápadů na kufříky pro kluky, aby nepřišli zkrátka :). Takže se kufříky promění například v perfektní závodní dráhu pro auta, nebo ve vesmírnou kajutu. Grafické návrhy potisků vnitřku kufříků budou tedy jeho dílo. Alespoň nějaké klučičí kufříky bychom rádi vystavili do Vánoc, tak hlídejte.

Kufříky bychom rádi vyráběli pro holky i kluky od cca 2 let. To budou ty nejjednodušší kufříky s větší látkovou měkkou panenkou či jinou postavičkou (cca 15cm) a v pokojíku bude základní vybavení jako postel, židle, případně stůl s nějakou dobrotou, nebo šatičky na převlečení...pro větší slečny od cca 3,5 let jsou určeny kufříky s miniaturním dřevěným nábytkem a malinkou panenkou s množstvím vychytaných detailů, které je zabaví. Pro kluky to bude podobně věkově přizpůsobené.

A proč naše kufříky dětem pořídit?

  • jsou perfektní na cestování (oblíbená hračka už je v podstatě sbalená)
  • rozvíjí fantazii dětí (hraní rolí), kreativitu i zručnost (jemná manipulace s malými předměty či vyrábění vlastních předmětů do kufříku)
  • nejsou vyrobené z plastu
  • je na nich velký podíl ruční práce
  • každý kufřík je originál, žádné dva nejsou úplně stejné

Pokud jste dočetli až sem, děkuji vám a přeji příjemné nakupování, či jen prohlížení. Moc rádi budeme i za vaše věcné připomínky, nápady či komentáře.

Na závěr vás zvu i na svůj druhý prodejní profil zde na Fleru, kde prodávám šperky pod značkou Psychee

 

Způsob dopravy
Standardně posílám českou poštou, doporučeně. Kufříky jsou balené v bublinkové folii a krabici. Obsah kufříků je také zabalen do bublinkové folie, aby v kufříku "nelítal". Předtím, než dáte dítěti kufřík ke hraní, jednotlivé části z folie vybalte.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.