Profil uživatele
psychee
Prodávající
Praha 6
Registrace: 4.4.2009

O mně

Jmenuji se Tereza a momentálně jsem doma s malou dcerkou a brzy přibyde další :). Před mateřskou jsem pracovala jako školní psycholožka a speciální pedagožka, ale na všelijaké tvoření jsem si našla vždycky čas. Na základě poptávky a ohlasů od známých jsem se rozhodla vytvořit si obchůdek i tady na Fleru a zadařilo se. Na tvoření teď sice nemám tolik času, jak bych si představovala, ale přesto mi spousta zákazníků zůstává věrných, za což jim moc děkuji :). Vítám i vás nové a doufám, že se vám u mě bude líbit.

Pokud byst se o mně chtěli dozvědět více, vyšel zde na Fleru  ROZHOVOR SE MNOU 

Materiály

Vyrábím šperky z rozličných materiálů, které mě nějak zaujmou. Na začátku to bylo Fimo, což je polymerová tvarovací hmota všech barev, která po upečení vytvrdne. Velmi mě baví ve své mnohotvárnosti. Lze z ní vymodelovat prakticky cokoli a hodně mě baví miniatury potravin. Pak jsem začala experimentovat s křišťálovou pryskyřicí. Z ní najdete v obchůdku třeba krásné šperky se sušenými květinkami zalité v pryskyřici. Jinak používám velmi ráda k výrobě šperků tzv. recy-věci. Jsou to všelijaké věci kolem nás, které se původně používají k jiným účelům, než k nošení na uších.

Hypoalergenní háčky

Pro alergiky nabízím možnost přiobjednání hypoalergenních háčků z chirurgické oceli. Pokud si je přejete mít na náušnicích, je potřeba je k výrobku přiobjednat zde. Cena páru je 10 Kč.

Výroba šperků na zakázku

Ráda bych vás také povzbudila, abyste se na mě obrátili s prosbou  o šperk podle vašich představ, na míru. Ukázky šperků na objednávku najdete v kategorii "na objednávku". Nemohu zaručit, že vyrobím všechno, ale vždy se pokusím vyhovět.

Hodnocení

Každému svému zákazníkovi se pokouším stíhat psát hodnocení, myslím, že je to důležité, protože  podle hodnocení pozná kupující i prodávající, s kým má tu čest. Budu ráda, když mi napíšete, zda zboží dorazilo v pořádku, zda bylo podle vašich představ, nebo jestli byste třeba něco změnili....zajímá mě jakýkoliv váš komentář k mým výrobkům.

VĚTŠINA MÝCH ŠPERKŮ JSOU ČISTĚ AUTORSKÉ (ŽÁROVKY, NÁMOŘNICKÉ ŠPERKY, CHLEBÍČKOVÉ A TÁBORÁKOVÉ NÁUŠNICE ATD.).

RESPEKTUJTE TO, PROSÍM, A NEPRODÁVEJTE ZDE VÁMI VYTVOŘENÉ KOPIE.

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika

Způsob dopravy
Doporučeně, v bublinkové obálce. Zboží je zabaleno v celofánovém sáčku s mou Fler vizitkou i s návodem, jak se o šperky starat. Vhodné jako dárek. Křehčí věci balím ještě do několika vrstev bublinkové folie. Zboží odesílám co nejdříve po připsání peněz na můj účet (1-4 dny). Pokud byste na dodání extra spěchali, je nutné to uvést do objednávky nebo poslat zprávu a udělám, co bude v mých silách ,). Jinak chodím na poštu jen jednou, max. dvakrát týdně. Po domluvě je možné osobní předání u mě doma v Praze 6 poblíž Vítězného nám.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
284975
13.7.2014 budu mít stánek v Art zoně na Colours of Ostrava, takže pokud zavítáte na tenhle báječný festival, určitě se zastavte :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.