Naskladněno mnoho nových kousků, přijďte se podívat :)
Profil uživatele
psychee
Prodávající
Praha 6
Registrace: 4.4.2009

Vítám Vás, jmenuji se Tereza a momentálně jsem doma se dvěma malými dcerkami. Před mateřskou jsem pracovala jako školní psycholožka a speciální pedagožka, ale na všelijaké tvoření jsem si našla vždycky čas. Na základě poptávky a ohlasů od známých jsem se rozhodla vytvořit si obchůdek i tady na Fleru a zadařilo se. Po narození dcer jsem na tvoření neměla tolik času, jak bych si představovala, ale přesto mi spousta zákazníků zůstala věrných, za což jim moc děkuji :). Doufám, že se Vám u mě bude líbit, protože obchůdek teď dozná zásadní inventuru a změnu v podobě nového zboží!

Pokud byste se o mně chtěli dozvědět více, vyšel zde na Fleru  ROZHOVOR SE MNOU (už je tedy poněkud staršího data :).

Každému svému zákazníkovi se pokouším stíhat psát hodnocení, myslím, že je to důležité, protože  podle hodnocení pozná kupující i prodávající, s kým má tu čest. Budu ráda, když mi napíšete, zda zboží dorazilo v pořádku, zda bylo podle vašich představ, nebo jestli byste třeba něco změnili....zajímá mě jakýkoliv váš komentář k mým výrobkům. 

A teď něco pro neúnavné kopírovatele: RESPEKTUJTE, PROSÍM, AUTORSKÁ PRÁVA A NEPRODÁVEJTE ZDE VÁMI VYTVOŘENÉ KOPIE. Děkuji.

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika

 

Vyrábím šperky z rozličných materiálů, které mě nějak zaujmou. Na začátku to bylo Fimo, což je polymerová modelovací hmota, která po upečení vytvrdne. Velmi mě baví ve své mnohotvárnosti. Lze z ní vymodelovat prakticky cokoli. Hodně mě baví miniatury potravin. Prvním výrobkem z něj byly manžetové knoflíčky ve tvaru chilli papriček pro kamarádčina přítele. A odtud byl jen krůček k oblíbeným chilli náušnicím :). Pak jsem začala experimentovat s křišťálovou pryskyřicí. Z ní najdete v obchůdku třeba krásné šperky se sušenými květinkami zalité v pryskyřici. Jinak používám velmi ráda k výrobě šperků tzv. recy-věci. Jsou to všelijaké věci kolem nás, které se původně používají k jiným účelům, než k nošení na uších. A pak samozřejmě přírodniny.

Ráda bych vás také povzbudila, abyste se na mě obrátili s prosbou  o šperk podle vašich představ, na míru. Ukázky šperků na objednávku najdete v kategorii "na objednávku". Nemohu zaručit, že vyrobím všechno, ale vždy se pokusím vyhovět.

 

Pro alergiky nabízím možnost přiobjednání hypoalergenních háčků z chirurgické oceli. Pokud si je přejete mít na náušnicích, je potřeba je k výrobku přiobjednat zde. Cena páru je 10 Kč.

Způsob dopravy
Doporučeně, v bublinkové obálce. Zboží je zabaleno v celofánovém sáčku s mou Fler vizitkou i s návodem, jak se o šperky starat. Vhodné jako dárek. Křehčí věci balím ještě do několika vrstev bublinkové folie. Zboží odesílám co nejdříve po připsání peněz na můj účet (1-4 dny). Pokud byste na dodání extra spěchali, je nutné to uvést do objednávky nebo poslat zprávu a udělám, co bude v mých silách. Jinak chodím na poštu jen jednou, max. dvakrát týdně. Po domluvě je možné osobní předání u mě doma v Praze 6 poblíž Vítězného nám.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
673710
19.11.2017 Nové šperky naskladněny, především kategorie KVĚTINY UVĚZNĚNÉ V PRYSKYŘICI. Aktuální bude už i kolekce VÁNOČNÍ. Příjemné nakupování :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.