Domů Profil prodejce kultdesign
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 5 - Košíře, ČR
  • 2233 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (582) 100%
Nadšenci: 2657
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2233
Registrace: 9.2.2012
Město: Praha 5 - Košíře
Stát: ČR
Důležitá informace: Svatební sezóna 2024 právě startuje, dodací lhůta svatebních kytic je cca 1 měsíc, v případě svatebních setů ( kytice, kytice pro maminky,doplńky pro svědkyně, družičky nebo svatebčany, dekorace svatebního stolu...) objednávejte prosím s větším předstihem, abych si vás mohla zařadit do pracovního plánu.

kultdesign

/ Prodávající
Novinky
1104768
24.5.2024 Pro malé i velké lesní víly, čelenka s muchomůrkami...https://www.fler.cz/zbozi...
 
 
Nespornou výhodou umělých svatebních kytic je možnost mít vše připraveno dopředu a nestresovat se ve svatební den, kdy má nevěsta spoustu další "práce" s líčením, účesem apod.
 
Dalším plusem je velká variabilita v barvách a materiálech, kytici lze perfektně doladit do detailu ve stylu nebo barvách vaší svatby, absenci pylových alergenů jistě ocení nevěsty alergičky.
 
Kromě toho, že tato kytice nezvadne ji navíc po svatbě můžete prodat další nevěstě a získat část peněz investovaných do svatby zpět.
 
Ke kyticím vyrábím spoustu doplňků, které jsou řazeny do jednotlivých kategorií,  spony do vlasů, náramky pro nevěstu i družičky , kytice pro maminky nebo svědkyně ,dekorace na stoly nebo auta .
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a můžeme vaši svatbu dokonale sladit.
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
V roce 2024 jsem začala do kytic a doplňků zakomponovávat více stabilizovaných (preparovaných) květin pro přirozenější a jemnější vzhled. 
 
Svatební den zažijeme maximálně párkrát za život a co si budeme povídat, většina pozornosti na svatbě se upíná k nevěstě, tak proč si to neužít ? Svatební šaty se v posledních letech ubírají k jednoduchému a elegantnímu stylu, což je logické - málokdo chce vypadat v šatech jako dort- a tak se  otvírá prostor k výraznějším a barevnějším doplňkům a netradičním kyticím.
      A jaké jsou trendy pro kytice na tento rok ? Pro tuto sezónu se trend ubírá směrem ke starobylému vintage stylu , květinám a přírodě ... a opět  jsou to moje oblíbené sukulenty použité ve svatební kytici a z toho jsem opravdu nadšená, samozřejmě výrazné a tmavší barvy , než bylo dosud zvykem ,  brožové kytice a kytice s bižuterními komponenty jež se krásně třpytí.          
 
A tady jsou tzv.  reálné fotky od nevěst., které mají kytici od Kultdesign.... 
 
 
  
Jsem také hrdá členka IGLOO GANGU - aktivních a kreativních prodejců Fleru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
DPD, Česká pošta, Zásilkovna
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od kultdesign

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--