Domů Profil prodejce l.marketa
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Závišice, ČR
  • 452 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 855
Aktivita: aktivní
Prodáno: 452
Registrace: 11.1.2015
Město: Závišice
Stát: ČR

l.marketa

/ Prodávající
Novinky
556841
16.10.2016 Ještě nemáte kalendář na rok 2017? V nabídce je opět v prodeji verze pro rok 2017, tak objednávejte ať na Vás nějaký zůstane.:)

 

 

Vítám vás v mém obchůdku, kde nabízím mou autorskou tvorbu moderního grafického designu a ilustrací.

Při studiu architektury jsem našla velkou zálibu v designu a umění, a to v jakékoliv formě. Proto jsem se rozhodla si zde na Fléru založit obchůdek s mými pracemi. Doufám, že má nabídka se vám zalíbí a listování v katalogu alespoň potěší vaše oko.

Ilustrace jsou tištěné v profesionální tiskárně na kvalitní papír texturovaný jako plátno 200g/m2. Velkoformátové rozměry A2 a větší jsou tištěné na nejkvalitnější saténový fotopapír. V případě zájmu je možno tyto velkoformátové rozměry vytisknout na plátno,které jsou natahované na dřevěný rám, který umožní už rovnou zavěšení na zeď. V takovémto případě mě neváhejte kontaktovat a domluvíme se. Počítejte s tím, že tisk na plátno je cennově dražší než tisk na saténový fotopapír, ale jeho životnost je daleko vyšší. Tisk na saténový fotopapír je možno opatřit laminací, která prodlužuje životnost plakátu, která se může například snižovat slunečním zářením. Ilustrace jsou tištěně podepsány a zasílám je v kartonovém tubusu  a nebo vložené v kartónech pro jejich bezpečnou dopravu. V ceně dopravy je tedy zaučtován i poplatek za kartonový tubus. Každou ilustraci lze také vytisknout na jakýkoliv formát a také lze pozměnit barevnost podle vašich přání. Některé obrázky jsou bez bílého okraje některé s bílým okrajem,pokud by jste obrázek chtěli vytisknout jinak než je uveden v nabídce neváhejte se na mě obrátit s vaším přáním. V případě, že si nejste jistí formátem ilustrace, já osobně doporučuji se nebát zvolit velký formát. Obrazy daleko více vyniknout. Pokud tedy máte tu možnost umístit u sebe doma větší formát nebojte se vybrat klidně formát A2. 

Přání, pohlednice a pozvánky jsou tištěné na  kvalitní papír 300g/m2. K těmto přáním lze také dodat obálku. 

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, ráda vaše dotazy zodpovím.

 

Prosím o respektování autorských práv. Děkuji. 

 

 

 

 

 

Pokud si přejete vytvořit plakát a v nabídce jste si nevybrali neváhejte mě kontaktovat a já Vám vytvořím obrázek či set obrázku podla Vaších představ. Obrázky můžou být jakýchkoliv formátů.

V případě, že chcete mít doma obraz, který bude vytvořen jen Vám a dále už se nebude prodávat(budete mít tedy doma jediný kus) mě neváhejte kontaktovat a já Vám takový podle Vaších přání vytvořím.

Nabízím také možnost zarámování obrázků, spolu se dohodneme na provedení rámečku a barevnosti, doba odeslání se u těchto objednávek může trochu protáhnout z důvodu vytváření rámečku na mírů právě Vám.

Zabývám se také tvorbou oznámení,pozvánek,přání,vizitek, samolepek či propagačních letáčků, které Vám také mohu vytvořit přímo podle Vaších představ.

V případě, že budete mít o mou práci zájem neváhejte mě kontaktovat ráda s Vámi projednám Vaše přání a dohodneme se na společné spolupráci.

 

Set čtyř obrázků na míru podle přání zákaznice

Set dvou obrazů tištěných na plátno z polyesteru natažené na blindrám

Hezký zbytek dne.

Markéta

Všechny objednávky jsou s pečlivostí zabaleny 

 

 

Upozornění: Plakáty, která u mě zakoupíte by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření, takto prodloužíte jejich životnost. Pokud si přejete prodloužit životnost velkoformátových plakátů je možnost je potáhnout laminací, která zajistí také jejich omyvatelnost. Nejdelší životnost maji obrazy tištěné na plátno, které jsou finančně náročnější, ale jejich životnost je nejdelší, takto tištěné plakáty není dále nutno rámovat, ale už se rovnou pověsí.

 

 

Vytištěný set dvou plakátu formátu A3 s upravenou barevností na zakázku.

Vytištěné pohlednice na kvalitním papíře 300g/m2, které lze použít jako pohlednici, pozvánku či si jej nechat doma a zarámovat. 

I dětský motiv může udělat hodně parády.

Set tří obrázku zvířátek, který udělá každý pokojíček vyjímečný.

Detail saténového povrchu plakátu rozměrů A2 a větší

Kalendář 2016 v barvách ročního období

 

Upravená barevnost plakátu podle přání zákaznice. Tištěno na vysoce kvalitní plátno z polyesteru potažené na ztracený rám(tzn. blindrám). Připraveno rovnou k zavěšení.

Detail povrchu plátna z polyesteru

Způsob dopravy
Platba je možná pouze převodem na účet.Objednávky jsou důkladně a bezpečně balené do kartonových tubusů, bublinkových fólií, krabiček a kartónů. Objednávky budou odeslány do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet. V případě rychlého zaslání mě prosím kontaktujte. Zásilky budou odesílány českou poštou doporučeně. Na dobírku nezasílám. Zboží lze po předchozí domluvě také převzít v Brně nebo Závišicích.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od l.marketa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--