Domů Profil prodejce La Hadra
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hranice, ČR
  • 180 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (88) 100%
Nadšenci: 303
Aktivita: aktivní
Prodáno: 180
Registrace: 28.6.2010
Město: Hranice
Stát: ČR

La Hadra

/ Prodávající
Novinky
893013
22.7.2020 Nová letní taška, přijďte obhlídnout.

Šiji pro radost a vlastní uspokojení. Tedy abych byla spokojená, musí být vše perfektní - materiál, střih, provedení, barevné ladění, užitek a snadná údržba. Přebytky si dovoluji nabídnout k prodeji.

Patchworkové deky a další výrobky zde vystavené a určené k prodeji jsou po dokončení vyprané a uložené v čisté dřevěné skříni - nekuřácké prostředí, bez zvířecích alrgenů. Nevozím je na žádné výstavy či jarmarky. V klidu a čistotě si čekají na toho správného majitele ......

Úhrada za zboží je možná pouze převodem na účet, osobní převzetí zboží je možné až po bezhotovostním převodu na účet. Nemám kamennou prodejnu a neprodávám na trzích či jarmarcích, nepřijímám hotovostní platby.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám jako doporučený dopis nebo balík, dobře zabalené, menší kousky do bublinkových obálek, větší kousky v kartonových krabicích. Cena poštovného se odvíjí od velikosti ( hmotnosti ) zásilky, výše pojištění zásilky a aktuálních tarifů České pošty. Po dohodě je možné osobní převzetí zboží bez platby poštovného.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od La Hadra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--